استاندار مرکزی گفت: طرح های ترافیکی و بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این استان افزایش یافته و انتظار است شهروندان همکاری بیشتری در روزهای پایانی ایام نوروز داشته باشند.

به گزارش برنا از اراک ، سید علی آقازاده در نشست قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی در اراک افزود: محدودیت تردد در راستای ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی همزمان با سراسر کشور در این استان از ساعت ۲۴ دیشب (جمعه) آغاز شده و در این مدت با نتایج مناسبی همراه بوده است.
وی بیان کرد: میزان تردد در استان مرکزی در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل از آن ۱۰ درصد کمتر شده که بیانگر توجه بیشتر مردم و نظارت دقیق مسوولان امر است.
استاندار مرکزی ادامه داد: محدودیت های ترافیکی در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه بیش از هر زمان دیگری شدت می گیرد و ممنوعیت تردد خودروها از درب منزل است و با رانندگانی که به این مهم توجه نکنند، برخورد قاطع صورت می گیرد.
آقازاده عنوان کرد: مردم استان مرکزی تاکنون همکاری خوبی در اجرای طرح های مقابله ای با شیوع ویروس کرونا داشته اند و باید این همکاری ها روز به روز بیشتر شود.
وی گفت: تیمی متشکل از فرماندار اراک، رییس پلیس راهور، نیروی انتظامی و اتاق اصناف اراک از عصر امروز (شنبه) وظیفه ساماندهی و نظارت دقیق بر فعالیت میوه فروشان دارند و با افرادی که موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کنند، برخورد جدی صورت گیرد.
استاندار مرکزی اضافه کرد: شرایط استان مرکزی در مقابله با ویروس کرونا نسبت به هفته گذشته بهتر شده و به طور قطع اگر همکاری مردم بیشتر شود این شرایط روز به روز بهتر و به زودی می توانیم کرونا را شکست دهیم.
آقازاده بیان کرد: تاکنون بیش از ۶۶ درصد از جمعیت یک میلیون و ۴۳۰ هزار نفری استان مرکزی غربالگری سلامت شده اند و امید است این آمار به نزدیک ۱۰۰ درصد در روزهای آینده برسد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار