قرارداد همکاری مشترک بین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مرکز آموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها پیش از ظهر امروز امضا شد تا در آینده نزدیک شاهد امضای تفاهم نامه جامع تری به منظور بهره مندی از ظرفیت های تولیدات مشترک در حوزه های اطلاع رسانی، ترویج و تبلیغ برنامه ها و آموزش های مشترک و بخش بین الملل باشیم.

به گزارش خبرنگار ایکنا، به دنبال بازدید امروز، دوشنبه، 5 آبان ماه مرتضی فاضلی، رئیس مرکز آموزش مجازی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، ماشاءالله همایی فرد، مشاور این مرکز و سیدعلی موسوی، مدیر تولید محتوای مرکز آموزش مجازی نهاد از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، نشست مشترکی با محمدحسین حسنی، سرپرست سازمان و مدیرعامل ایکنا به منظور تعامل بیش از پیش و بهره مندی از ظرفیت های موجود برگزار شد.
در ابتدای این نشست سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان با بیان اینکه «همیشه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها را مجموعه دوست و برادر می دانیم و تفاوتش با دیگر مجموعه ها برای مان جدی است» یادآور شد: سازمان قرآنی دانشگاهیان در حوزه های تخصصی متنوعی فعالیت می کند و آمادگی داریم در حوزه های آموزش های تخصصی قرآن کریم، فناوری های جدید در حوزه آموزش و رسانه، مطالعات میان رشته ای قرآن کریم و سبک زندگی ایرانی اسلامی با مرکز آموزش های مجازی دانشگاهیان مشارکت و همکاری کنیم.
محمد حسین حسنی با تاکید بر ظرفیت بالای تولید محتوای فاخر در داخل کشور در موضوعات دینی و ارزشی گفت: از جمله برنامه های اولویت دار سازمان در برنامه توسعه، کار جدی در ترجمه محتوای فاخر فرهنگی به سایر زبان ها است. برآوردهای ما بر اساس نیازسنجی آموزشی در خارج از کشور این است که حتی در زمینه آموزش های ساده از جمله قرائت قرآن، بازار جدی آموزشی در خارج از کشور وجود دارد و ظرفیت برای کار مشترک در این عرصه نیز وجود دارد.
وی با یادآوری ظرفیت های جهاددانشگاهی و سازمان قرآنی در حوزه فناوری و تکنولوژی مرتبط با حوزه فرهنگ و رسانه، یادآور شد: از لحاظ تکنولوژی به نظرم جهاد جزو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار