رئیس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: ستاد مقابله با کرونا در برخی استان ها مجوز بازگشایی نمایشگاه ها را صادر کرده و رویداد های نمایشگاهی آنان از اواخر خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
علی یارمحمدیان اظهار داشت: ستاد مقابله با کرونا در برخی استان ها مجوز بازگشایی نمایشگاه ها را صادر کرده و رویداد های نمایشگاهی آنان از اواخر خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.
به گزارش فارس، رئیس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران ادامه داد: دانشگاه های علوم پزشکی برخی استان ها با همکاری شرکت های نمایشگاهی، پروتکل های بهداشتی برای مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ها را تدوین کرده اند و بر این اساس مقدمات لازم برای از سرگیری رویداد های اقتصادی فراهم شده است.
وی تصریح کرد: از جمله مهمترین موارد بهداشتی تعیین شده، استفاده از ماسک، ضدعفونی نمودن دست ها و حفظ فاصله گذاری اجتماعی در سالن های نمایشگاهی است که با همکاری شرکت ها و مجریان نمایشگاهی قابل تحقق است.
یارمحمدیان تصریح کرد: باید بپذیریم که برپایی نمایشگاه ها، سریع ترین راه برای بهبود اقتصادی است و درصورت توجه بیشتر دولت و وزارت صمت به سایت های استانی، تسهیل امور آنان و قرار دادن نمایشگاه ها در فهرست مشاغل آسیب پذیر، نمایشگاه ها در سریع ترین زمان ممکن رونق را به اقتصاد بازمی گردانند و به اشتغال کشور کمک می کنند.
رئیس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران بیان داشت: نمایشگاه ها با ماهیت و قدرتی که دارند می توانند مکانی باشند تا تولیدکنندگان بازار های مصرف جدید خود را بیابند و مصرف کنندگان نیز با مزیت کالا های مختلف آشنا شوند.
وی در پایان بیان داشت: لازم است اهمیت برپایی نمایشگاه های تجاری در دوران پساکرونا جدی گرفته شود تا اقتصاد، فعالان اقتصادی و کسب وکار های مختلف نفسی تازه کنند.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری