قیمت دلار در بازار امروز یکشنبه ۵ بهمن ماه ۹۹/ استراحت دلار در صرافی‌های بانکی

لوگوی تابناک تابناک . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۲۲

بهای ارز در دومین روز هفته با ثبات نسبی در صرافی های بانکی و مجاز همراه بود. به گونه ای که نرخ دلار بدون تغییر نسبت به روز قبل، فروخته شد.
به گزارش تابناک اقتصادی ؛ بر این اساس در معاملات امروز (یکشنبه پنجم بهمن ماه 99) بازار ارز، هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های بانکی و مجاز سطح کشور به نرخ 21480 تومان از مردم خریداری می شود و در مقابل به نرخ 22430 تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که نسبت به روز قبل، تغییری ندارد.
همچنین در این صرافی ها، به نرخ 26350 تومان از مردم خریداری می شود و در مقابل به قیمت 27300 تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می شود که نسبت به روز شنبه، 50 تومان ارزان تر شده است.
نرخ رسمی 47 ارز در بانک مرکزی
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (یکشنبه پنجم بهمن ماه ۹۹) بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس بدون تغییر به قیمت ۵۷ هزار و ۴۶۶ ریال و هر یورو نیز بدون تغییر به قیمت ۵۱ هزار و ۱۳۲ ریال اعلام شد.
افزون بر این، هر فرانک سوئیس ۴۷ هزار و ۴۴۲ ریال، کرون سوئد ۵  هزار و ۲۸ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۹۵۲ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۸۷۲ ریال، روپیه هند ۵۷۶ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۷۹۲ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۶ هزار و ۱۴۰ ریال، یکصد ین ژاپن ۴۰ هزار و ۴۷۶ ریال، دلار هنگ کنگ ۵ هزار و ۴۱۸ ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۱ ریال و دلار کانادا ۳۲ هزار ۹۸۰ ریال قیمت خورد.
از سوی دیگر، نرخ دلار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار