عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم گفت:دولت ها به ویژه اصلاح طلبان مواجهه شان با خانواده سیاست زده است دولت ها عرصه زنان را به قرض ورزی سیاسی خود تبدیل کرده اند.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم ، عاطفه خادمی عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم، در نشست خبری که عصر امروز در خبرگزاری تسنیم برگزار شد، طی سخنانی گفت: برای اینکه مجلس یازدهم منشأ تغییر و تحولی در کشور باشد سه مولفه وجود دارد که این سه مولفه، بیانیه گام دوم، مکتب سپهبد شهید سلیمانی و خیزش معطوف به جوانان است.
رفیعی: نگاه مسکّنی به اقتصاد باید اصلاح شود
سوده نجفی: احیای پزشک خانواده اولویت مجلس یازدهم باشد
وی با بیان اینکه حرف جریان انقلاب در حوزه های مختلف روشن است، ادامه داد: در عرصه اقتصاد باور جریان انقلاب به اقتصاد مقاومتی است که در مجلس یازدهم قطعا نیروهای انقلاب به دنبال این موضوع خواهند بود.
عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم با تأکید براینکه استراتژی ما در سیاست عزت و اقتدار است، عنوان کرد: در فرهنگ نیز تکیه جریان انقلاب بر ارزش های ایرانی- اسلامی است و درباره زنان نیز اصل بر کرامت و منزلت آنان است.
خادمی اضافه کرد: درباره مسئله خانواده نیز جریان انقلاب معتقد به تعالی خانواده است و ما در مجلس یازدهم اگر ورود کنیم هر آنچه لازم باشد را فعال خواهیم کرد. باید نهاد متولی که ساختارمند باشد برای بحث زنان طراحی شود.
وی با تأکید براینکه ما منتقد تبدیل شدن فضای زنان و خانواده به حیات خلوت سیاسی دولت ها هستیم، اظهار داشت: دولت ها به ویژه اصلاح طلبان مواجهه شان با خانواده سیاست زده است دولت ها عرصه زنان را به غرض ورزی سیاسی خود تبدیل کرده اند.
عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با تأکید براینکه ما معتقد به پایان حاشیه نشینی زنان هستیم، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار