کاروان حمایتی جنبش نُجَباء به کارون و کوت عبدالله رسید + تصاویر

خبرگزاری آنا سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۹
رزمندگان نُجَباء در دومین روز از فعالیت خدماتی خود به مردم سیل زده ایران در استان خورستان، اقدام به توزیع اقلام غذایی در کارون و کوت عبدالله کردند.

به گزارش حوزه غرب آسیا و محور مقاومت گروه بین الملل خبرگزاری آنا از مرکز ارتباطات و امور رسانه ای نُجَباء در ایران، مجاهدان مقاومت اسلامی نُجَباء عراق در ادامه کمک رسانی به مناطق سیل زده ایران، دیروز دوشنبه با هدف ارائه خدمات به مناطق کمتر رسیدگی شده، به دو شهرستان دیگر در حومه اهواز اعزام شدند.
در همین راستا، کاروان اعزامی نُجَباء پس از کسب اطلاع از وضعیت مناطق سیل زده و آسیب دیده در بازدید از فرمانداری کارون، به روستای "بریچه" از توابع "کوت عبدالله" در این شهرستان رسید و بسته های حمایتی و اقلام غذایی موردنیاز را بین مردم توزیع کرد.
همچنین گروه دیگری از رزمندگان داوطلب نُجَباء، کمک های انسان دوستانه این جنبش را به وسیله قایق به روستای "عماشیه یک" واقع در دهستان عنافچه رساندند و در جریان نابسامانی های این منطقه پس از سیلاب های اخیر قرار گرفتند.
این در حالی است که وضعیت بغرنج این منطقه و دسترسی دشوار گروه های جهادی به آن، "عماشیه یک" را در شرایط دشواری قرار داده و به همین دلیل نیز نُجَباء کمک رسانی به آن را در دستور کار قرار داد. ازاین رو، مردم این منطقه به گرمی از مجاهدان عراقی استقبال کرده و مراتب تشکر و قدردانی خود را به مسئولان این جنبش اعلام کردند.
همچنین در دیدار «حاج نصر الشمری» رئیس شورای اجرایی و معاون دبیر کل نُجَباء با «منوچهر ورناصری» فرماندار شهرستان باوی، دو طرف به بحث و گفت وگو درباره شرایط مناطق سیل زده این شهرستان و بررسی میزان خسارت های وارده به روستاهای واقع در حومه "باوی" پرداختند.
شایان ذکر است که فرمانداران باوی و کارون با توجه به هجمه رسانه های غربی و دست نشاندگان آن ها در جهت تخریب وجهه جبهه ...