گروه اجتماعی امام جمعه فردیس با تاکید بر اینکه حساب مردم از آشوبگران جداست، گفت: حضور مردم انقلابی و حمایتشان از نظام و رهبری باعث شده که دشمنان شکست بخورند.

به گزارش ایکنا از البرز، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی، امام جمعه فردیس، پنجشنبه، 30آبان در راهپیمایی سرکوب کردن اغتشاشات اخیر که با حضور گسترده شهروندان فردیسی برگزار شد، با اشاره به خسارت های وارده به اموال عمومی، اظهار کرد: از حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز تشکر می کنیم، این مهم نشان از انقلابی بودن مردم شهرستان فردیس دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان از شرایط سواستفاده کردند و به اموال عمومی و مردم صدمه زدند، تاکید کرد: نباید خدمات رسانی به مردم به تعویق بیفتد، از ابتدای انقلاب تاکنون مردم در مقابل دشمنان قدعلم کرده و با بصیرت همه فتنه ها را نقش بر آب کرده اند.
امام جمعه فردیس با اشاره به تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: امروز آمریکایی ها و صهیونیست ها در مقابل مردم کم آورده اند و از اینکه ما را پای میز مذاکره بنشانند شکست خورده اند چون مردم بصیر هستند.
ایمانی در بخش دیگری با تاکید بر اینکه کشور در حوزه اقتصاد به خوبی مدیریت نشده است، تاکید کرد: اگر روی اقتصاد مقاومتی که از تدابیر و هدایت های رهبری است پافشاری می کردیم قطعا وضع کشور بهتر از اکنون بود.
وی با تاکید بر اینکه حساب مردم از آشوبگران جداست، تصریح کرد: امروز اینجا جمع شده ایم تا به همه بگوییم در وظایف خود کوتاهی کرده ایم.
امام جمعه فردیس با بیان اینکه قطعا دولت اقدامات خوبی انجام داده است، گفت: قدردان همه کسانی که درد مردم را می فهمند هستیم اما عده ای با پول خرج کردن به موقعیت های بهتری دست می یابند.
ایمانی با بیان اینکه اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی از گران شدن بنزین جلوگیری می کردند قطعا دشمنان از این موضوع سو استفاده می کردند، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار