رئیس دفتر رئیس جمهور، حمایت از بخش خصوصی را موجب رونق اقتصادی کشور دانست و تأکید کرد: دستیابی به رونق اقتصادی و سرعت دادن به روند توسعه و پیشرفت کشور، در گرو حمایت از بخش خصوصی است و دولت تدبیر و امید با اعتقاد به این مهم بیشترین ارتباط با بخش خصوصی را داشته است.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا ، «محمود واعظی»، رئیس دفتر رئیس جمهور، روز جمعه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان رضوی که با حضور مدیران و فعالان اقتصادی بخش های خصوصی، عمومی و دولتی در مشهد مقدس برگزار شد، بزرگترین سرمایه استان را وفاق و همدلی در میان مدیران و مسئولان استان خواند و با اشاره به گزارش های مدیران استانی اظهارداشت: اگر اعتماد مردم را می خواهیم باید به مردم اعتماد کنیم.
وی در این گفتگوی صمیمی با فعالان اقتصادی که بیش از 3 ساعت به طول انجامید، گفت: با اعتماد به مردم ، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. غائله و ناآرامی های اخیر در کشور با حضور حماسی مردم در صحنه پایان یافت و مردم نشان دادند برغم وجود مشکلات و سختی ها، همچنان به نظام خود پایبند بوده و به آن عشق می ورزند.
واعظی با اشاره به فشارهای اقتصادی بی سابقه دشمنان علیه ایران اسلامی و اثرات آن بر کشور اظهار داشت: تکیه بر توان داخلی ، رونق تولید و مقاومت مردم، راه حل مشکلات امروز کشور و عبور از جنگ اقتصادی دشمنان است.
رئیس دفتر رئیس جمهور هدف اصلی دشمنان از ایجاد مشکلات را فاصله انداختن بین مردم و نظام برشمرد و تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم و اجازه ندهیم چنین اتفاقی بیفتد و با تقویت تولید داخلی و انسجام و وحدت، دشمن را مأیوس کنیم.
وی افزود: البته همین امروز هم دشمنان ملت ایران به این نتیجه رسیده و اذعان می کنند که راهی که برای فشار حداکثری به ملت ایران در پیش گرفته اند، جواب نمی دهد و آنها را به نتیجه مورد نظر نخواهد رساند.
واعظی با تشریح مزایای برجام برای کشور و فراهم شدن امکان تولید و توسعه بعد از امضاء برجام، تأکید کرد: غیر از آمریکا و رژیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار