مردم انقلابی و مؤمن شهرستان نهاوند پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه نهاوند در حمایت از مواضع رهبر انقلاب و محکومیت اقدامات اشرار در کشور فریاد مرگ بر امریکا سر دادند.

به گزارش مشرق ، امام جمعه نهاوند بعدازظهر جمعه در مراسم راهپیمایی اعلام انزجار مردم نهاوند نسبت به اقدامات آشوب گران بابیان اینکه هدف از این راهپیمایی اعلام جدایی مردم از آشوب گران و حمایت از مواضع رهبر انقلاب است، گفت: حضرت علی(ع) در روایتی فرمودند افرادی که علم مبارزه با استکبار را به دوش می گیرند باید سه ویژگی صبر، بصیرت و علم به مواضع حق را داشته باشند.
در این زمینه:
حجت الاسلام عباسعلی مغیثی تصریح کرد: مردم ما حق و باطل و عوامل شیطان به سرکردگی آمریکا را شناخته و ایستادگی و انقلاب و امام را به عنوان حق شناخته و از آن حمایت می کنند.
امام جمعه نهاوند تأکید کرد: مردم ما در ۴۰ سال گذشته آب دیده شده و در برابر ترفندهای مختلف دشمن ایستاده اند.
دانلود
وی ۱۷ هزار شهید ترور را نتیجه ایستادگی ملت ایران عنوان کرد و گفت: امروز بچه های ما اهل بصیرت و انقلابی هستند.
حجت الاسلام مغیثی بابیان اینکه فتنه را شناختیم و راه را از فتنه گران جدا کردیم، گفت: خوشبختانه در شهرستان نهاوند اتفاقی رخ نداد و مردم اجازه ندادند دشمن تحرکی داشته باشد اما باید بدانیم دشمن دنبال فرصت و بهانه است و در انتخابات مراقب باشیم به نام اشخاص و گروه ها افرادی وارد نشوند و سوءاستفاده کنند و مسئولین امنیت نیز باید هوشیار باشند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار