پلیس هرمزگان از کشف 500 کیلو و 600 گرم مواد مخدر، توقیف دو کامیون شتر قاچاق و شناسایی و دستگیری متهم تیراندازی و تهدید در فضای مجازی هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، بسته خبری امروز 5شنبه 12 تیرماه پلیس هرمزگان شامل سه خبر از کشف 500 کیلو و 600 گرم مواد مخدر، توقیف دو کامیون شتر قاچاق و شناسایی و دستگیری متهم تیراندازی و تهدید در فضای مجازی هرمزگان است.
کشف 500 کیلو تریاک در میناب
سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در راستای ادامه طرح مبارزه با مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری مأموران انتظامی شهرستان میناب با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی از فعالیت اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند. 
وی افزود : مأموران شب گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای فرعی شهرستان به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک شده و دستور توقف دادند که راننده خودرو بدون توجه به دستور مأموران و علائم هشدار دهنده اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریز طولانی و اجرای طرح مهار ،خودرو در گردنه های روستای سرنی متوقف شد. 
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات اظهار داشت : مأموران در بازرسی از این خودرو 500 کیلو و 600 گرم تریاک کشف کردند.
توقیف دو دستگاه کامیون حامل شتر در میناب
سرهنگ علیرضا گزمه معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: ماموران انتظامی شهرستان میناب در اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام حین گشت زنی در محور هشتبندی به 2 دستگاه کامیون مشکوک شده و خودرو ها را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از دو خودرو 16نفرشترکه قاچاقچیان قصد داشتند آنان را به کشورهای حوزه خلیج فارس قاچاق کنند کشف و در این رابطه 2 متهم دستگیر شدند.
معاون ...

سرخط اخبار