سخنگوی شورای نگهبان گفت: افترا و هجمه با نقد فرق دارد و این خوب نیست که می گویند شورای نگهبان انتقادپذیر نیست، شورای نگهبان انتقادپذیر است اما در برابر حرف حساب، نه در برابر حرف های ناحساب، ما در برابر حرف های ناحساب ناشنوا هستیم.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی روز پنجشنبه در اختتامیه همایش سراسری هیات های نظارت بر انتخابات مجلس در مشهد با بیان اینکه این شورا، پاسدار اجرای احکام اسلامی است افزود: یکی از مهمترین وظایف شورای نگهبان، نظارت بوده و این نظارت یک بحث عقلی است لذا بسیاری از کشورها هم نهادهای مشابه شورای نگهبان دارند اما یک تفاوتی در این بین وجود دارد و آن اینکه نظارت شورای نگهبان برای ما وجهه دینی هم دارد.
وی اضافه کرد: دشمن به خوبی می داند که چه نقاطی جزء نقاط اصلی است و باید هدف قرار گیرد لذا حملات خودش را روی ولایت فقیه، نیروهای مسلح و به خصوص سپاه و شورای نگهبان متمرکز کرده است و هر روز ما شاهد این هستیم که یک خبر و مطلبی علیه این نهادهای مهم، منتشر می شود.
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی، مشکل مدیریتی هستند و از خارج از کشور وارد نشده اند کشور مان منابع گسترده ای دارد اما مشکلات مدیریتی باعث شده که در حوزه اقتصادی و معیشت مردم، دچار مشکل شویم و سهم ناکارآمدی مدیران در وضعیت کنونی، بسیار بیشتر از سهم کمبودهاست.
کدخدایی افزود: هیچ وقت آمریکا برای ما دست و هورا نمی کشد بلکه هر روز یک بهانه جدیدی را مطرح می کند اما با وجود تمام کارشکنی ها و فشارهای آمریکا و غرب، امروز خود آمریکایی ها اعتراف می کنند که اقتصاد ایران مقاوم تر شده و نفوذ خودش را در سطح منطقه هم افزایش داده است.
وی ادامه داد: این نیست که دشمن نمی خواهد به ما ضربه بزند بلکه همیشه در این جهت سعی کرده و خواهد کرد اما هرگز موفق نشده و نخواهد شد.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: من شخصا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار