تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از ابلاغ اعتبار 80 میلیارد ریالی کمک سرانه آموزشی مدارس استثنایی طی چند روز آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سید جواد حسینی در هشتمین نشست شورای معاوین سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: رعایت مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و بخشنامه سازمان امور استخدامی و اداری مبنی بر میزان حضور کادر اداری در ادارات در ایام دو هفته ای محدودیت ها الزامی است.
معاون وزیر با بیان اینکه حضور با کیفیت در مجامع راهی به سوی اجتماعی شدن سازمان است اظهار کرد: یکی از برنامه های سازمان آموزش و پرورش استثنایی انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک با دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد است و در این راستا 7 تفاهم نامه منعقد شده است و مراحل انجام بیش از 20 تفاهم نامه دیگر منجمله تفاهم با سازمان بهزیستی و وزرات بهداشت نیز در حال انجام است.
حسینی خواستار نظارت مستمر شورای معاونین بر اجرایی شدن برنامه های سه بسته تحولی سازمان آموزش و پرورش استثنایی شد و اظهار کرد: بر اساس بسته تحولی مدرسه انطباقی 32 مدرسه پذیرا و 32 مدرسه اتیسم در استان های کشور باید به صورت الگویی و در سال جاری مناسب سازی به لحاظ فضا و شیوه های آموزش شوند.
وی افزود: پیگیری اخذ اعتبار لازم از سازمان نوسازی مدارس و مرکز امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش برای مناسب سازی این مدارس باید با جدیت دنبال شود.
معاون وزیر با بیان اینکه بر اساس برنامه نهضت توان افزایی در سال جاری 10 هزار نفر از دانش آموزان استثنایی از تجهیزات آموزشی و توانبخشی بهره مند خواهند شد، افزود: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار