خیلی راحت و بی هزینه سطح ایمنی و مصونیت بدن خود را بالا ببرید آب داغی که می نوشید برای گلو مفید است. اما این ویروس کرونا تا ۳ تا ۴ روز در پشت سینوس پارانازال بینی شما پنهان است. آب داغی که می نوشیم به آنجا نمی رسد. بعد از ۴ تا ۵ […]

خیلی راحت و بی هزینه سطح ایمنی و مصونیت بدن خود را بالا ببرید
آب داغی که می نوشید برای گلو مفید است. اما این ویروس کرونا تا ۳ تا ۴ روز در پشت سینوس پارانازال بینی شما پنهان است. آب داغی که می نوشیم به آنجا نمی رسد. بعد از ۴ تا ۵ روز این ویروس که در پشت سینوس پارانازال پنهان شده بود به ریه های شما می رسد. سپس در تنفس مشکل دارید.
به همین دلیل مصرف بخار ، که به پشت سینوس پارانازال شما می رسد ، بسیار مهم است. شما باید این ویروس را در بینی با بخار از بین ببرید.
در دمای ۵۰ درجه سانتیگراد ، این ویروس از کار می افتد یعنی فلج می شود. در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد این ویروس چنان ضعیف می شود که هر سیستم ایمنی انسانی می تواند علیه آن مبارزه کند. در دمای ۷۰ درجه سانتیگراد این ویروس کاملاً از بین می رود.
این کاری است که بخار انجام می دهد. کل اداره بهداشت عمومی این را می داند. اما همه می خواهند از این همه گیری سو استفاده کنند. بنابراین آنها این اطلاعات را علناً به اشتراک نمی گذارند.
ان دسته افرادی که در خانه می میمانند باید روزی یک بار از بخار استفاده کنند . اگر برای خرید سبزیجات به بازار می روید ، آن را دو بار در روز مصرف کنید. هرکسی که با افراد ملاقات میکند یا به هر اداره ای میرود باید ۳ بار در روز از بخار استفاده کند.
این را به همه عزیزان خود منتقل کنید.
 هفته بخار
به گفته پزشکان ، Covid -19 می تواند با استنشاق بخار از بینی و دهان ، از بین بردن ویروس کرونا از بین برود. اگر همه مردم به مدت یک هفته کار خود را با دستگاه بخار آغاز کنند ، همه گیری به زودی پایان می یابد. بنابراین در اینجا یک پیشنهاد وجود دارد:
* برای استنشاق بخار ، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار