به گزارش کتابخانه بانو و کودک و نوجوان اوز این کتابخانه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۵ تا ۲۹ آبان، پروژه سلام کتاب ۱۰ و سایر برنامه ها را به شرح زیر اجرا کرد: *اجرای طرح میز کتاب با همکاری اداره آموزش و پرورش در مدارس امیری نژاد، بدری و زمین پیما، مهر و ماه قادری نژاد و حق شناس توسط فائزه طیوری و الهه مرادی کتابداران کتابخانه. در این طرح علاوه بر معرفی کتاب های با کیفیت در باره چگونگی عضویت در کتابخانه و شرکت در فعالیت ها و روش به امانت بردن کتاب توضیحاتی داده شد و دانش آموزان کتاب های مورد علاقه خودر ا درخواست دادند.
*خوانش گروهی با زنان خانه دار روستای کهنه با همراهی مریم مبصر کارشناس ارشد روانشناسی عمومی و با حضور ۵۰ نفر از بانوان کهنه با هماهنگی کتابداران کتابخانه و خانم فریدونی از کهنه.
در این نشست فاطمه رضایی، زبیده میرزاده و الهه مرادی از تاریخچه کتابخانه بانو و فعالیت های کتابخانه و کتابدار سیار صحبت کردند و حضار نیز فعالیت های خود را به اشتراک گذاشتند و سخنران اصلی نیز مریم مبصر بود. در پایان نیز از نمایشگاه مواد غذایی کهنه بازدید شد.
*برگزاری کارگاه اموزشی روابط مناسب زوجین با حضور مریم مبصر کارشناس ارشد روانشناسی عمومی و علاقه مندان در دانشگاه آزاد اسلامی اوز
* برگزاری پروژه سلام کتاب ۱۰ در قالب کارگاه های آموزش با فرهنگ ملل و اقوام ایرانی با حضور آقایان گلشن و ناصری از موزه عروسک های ملل در ۲ شیفت صبح و عصر در آموزشگاه مهر و ماه کرانی برای سنین مختلف ۶ تا ۱۲ سال.
*برگزاری نشست توجیهی کارگاه آشنایی با فرهنگ ملل برای مسئولین و والدین دانش آموزان در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار