نصرالله: مقاومت با وجود تحریم ها قدرتمندتر از هر زمان دیگری است

فارس نیوز جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰
دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه جمعه در مصاحبه با یک شبکه خبری لبنانی به سوالات مختلفی درباره تحولات لبنان و منطقه پاسخ داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «سید حسن نصرالله» در مصاحبه با شبکه خبری المنار درباره تحولات لبنان و منطقه از جمله سالگرد جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی صحبت کرد.
وی در ابتدای این مصاحبه گفت که وظیفه خود می دانم که یادبود پیروزی جنگ 33 روزه را به تمامی کسانی که این پیروزی را بوجود آوردند و در مقدمه آنها خانواده شهدا، رزمندگان، مجروحان و تمامی ارکان معادله طلایی ارتش، ملت و مقاومت تبریک بگویم.
13 سال است که لبنان در امنیت به سر می برد
دبیر کل حزب الله لبنان گفت: تمام دستاوردهای جنگ 33 روزه نه تنها همچنان پابرجاست بلکه تثبیت شده و شاهد یکی از نتایج این معادله در لبنان هستیم که 13 سال است این کشور در امنیت قرار دارد که هیچ کسی آن را به لبنان نداده بود. امنیتی که در لبنان وجود دارد را خود لبنانی ها ایجاد کردند و مهمترین عنوان امروز توازن بازدارندگی میان لبنان و رژیم صهیونیستی و به صورت مشخص میان مقاومت ملت و اسرائیل بوده که خود را قدرتی بزرگ می داند.
مقاومت با وجود تحریم ها قدرتمندتر از هر زمان دیگری است
سید حسن نصرالله اضافه کرد: اسرائیل نیز به معادله کنونی اذعان دارد، زمانی که می گوییم پس از جنگ 33 روزه دشمن قبل از هرگونه تجاوز به لبنان هزار بار محاسبه انجام می دهد، این موضوع هر روز بیش از گذشته تقویت می شود. خدا را شکر، مقاومت با وجود تحریم ها قدرتمندتر از هر زمان دیگری است و طی 13 سال گذشته، مقاومت چه از لحاظ کمی و چه کیفی به طور گسترده ای پیشرفت کرده و این چیزی است که اسرائیل نیز به آن اعتراف دارد.
مقاومت مجهز به سلاح های منحصر بفردی است
وی ادامه داد: طی 13 سال گذشته، نیروی انسانی ما پیشرفت کرد و تعداد ...

سرخط اخبار