این پیمانه تیتر هایی همچون بازگشت شاخص بورس به کانال یک میلیون و ۶۰۰، معاملات کمتر از ۵۰۰ هزار تومان سهام جز در یک صورت ممنوع شد، افت اغلب شاخص های سهام آسیایی، چند میلیارد یورو صادراتی به چرخه اقتصاد بازگشت، نرخ دلار در معاملات امروز، عرضه ارز در نیما رکورد شکست، شیب کاهش قیمت طلا تندتر شد و قیمت سکه در بازار امروز را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و ... تا خبر ها و رویداد های جذاب اقتصادی را گردآوری می کند.
به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیتر هایی همچون بازگشت شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۶۰۰، معاملات کمتر از ۵۰۰ هزار تومان سهام جز در یک صورت ممنوع شد، افت اغلب شاخص های سهام آسیایی علی رغم رشد سهام استرالیا، چند میلیارد یورو ارز صادراتی به چرخه اقتصاد بازگشت؟ نرخ دلار در معاملات امروز بازار ارز، عرضه ارز در نیما رکورد شکست، شیب کاهش قیمت طلا تندتر شد و قیمت سکه تحت تاثیر رشد نرخ ارز را در بر دارد.
بازگشت شاخص کل بورس به کانال یک میلیون و ۶۰۰
شاخص کل با ۳۳۰۱۵ واحد افزایش معادل ۲.۰۹ درصد به یک میلیون و ۶۱۴ هزار و ۱۹۵ واحد، شاخص قیمت وزنی - ارزشی با ۸۶۵۸ واحد افزایش معادل ۲.۰۹ درصد به ۴۲۳ هزار و ۳۳۸ واحد، شاخص کل هم وزن با ۱۰۲۰ واحد افزایش معادل ۰.۲۵ درصد به ۴۱۳ هزار و ۸۸۹ واحد، شاخص قیمت هم وزن با ۶۶۸ واحد افزایش معادل ۰.۲۵ درصد به ۲۷۱ هزار و ۲۶۰ واحد، شاخص آزاد شناور با ۳۷۲۷۴ واحد افزایش معادل ۱.۷۶ درصد به دو میلیون و ۱۵۷ هزار و ۶۷۲ واحد، شاخص بازار اول با ۲۶۹۴۸ واحد افزایش معادل ۲.۳۲ درصد به یک میلیون و ۱۸۷ هزار و ۵۶۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۵۳۷۶ واحد افزایش معادل ۱.۷۴ درصد به ۳ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۵۷۷ واحد رسید.
وزیر اقتصاد: هیچ توصیه ای به فعالان بورس ندارم
فرهاد دژپسند گفت: من هیچ توصیه ای به فعالان بازار سرمایه، برای خرید یا فروش ندارم، ولی می توانم این خواهش را مطرح کنم که مردم، در مورد فروش دارایی خود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار