در ادامه نقل وانتقالات تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان، امروز مهران عالیقدر و میثم برمشوری دو بازیکن شیرازی، قراردادهای خود را به مدت یک فصل دیگر با سرخ پوشان تمدید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در ادامه نقل وانتقالات تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان، امروز مهران عالیقدر و میثم برمشوری دو بازیکن شیرازی، قراردادهای خود را به مدت یک فصل دیگر با سرخ پوشان تمدید کردند.
برمشوری سال گذشته به جمع گیتی پسند ها اضافه شده بود؛ مهران عالیقدر نیز چهارمین سال حضور خود را در گیتی پسند تجربه می کند.عالیقدر در طی سال های گذشته تواسنت با حضور در تیم ملی فوتسال کشور به عناوین مختلفی از جمله سومی در مسابقات جام جهانی فوتسال دست یابد.
پیش از این نیز، محمد رضا سنگ سفیدی قرارداد خود را با سرخ پوشان تمدید و سپهر محمدی نیز به پس از یک فصل لژیونری به گیتی پسند بازگشت؛ تا این لحظه هنوز دیگر مهره های اصلی سال گذشته گیتی پسند همچون سعید احمدعباسی، علی اصغر حسن زاده و محمد کشاورز هنوز قرارداد خود را با گیتی پسند تمدید نکرده اند، همچنین سرخ پوشان از چهار سهمیه لیگ برتری خود نیز تا این لحظه استفاده نکرده و باید منتظر ماند تا مشخص شود لیست ورودی شمسایی به چه شکل خواهد بود.

سرخط اخبار