سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور با حضور رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد.

احمدحسین فلاحی  در گفت وگو با خبرنگار    خبرگزاری خانه ملت   در تشریح نشست عصر امروز (سه شنبه ۲۳ دی ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور مهمان کمیسیون آموزش بودند که گزارشی از تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور به کمیسیون ارائه شد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست امروز به موارد و تخلفات اشاره و روند رسیدگی و حسابرسی به تخلفات نیز تشریح شد.
وی ادامه داد: همچنین در خصوص ذی حسابی دانشگاه ها نیز پیشنهاداتی از جانب نمایندگان ارائه شد که با استقبال مسئولان ارشد دیوان قرار گرفت و درباره تخلفات احتمالی در ذی حسابی دانشگاه ها عنوان شد که احکامی در صورت بروز تخلف صادر می شود.
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه گزارش تفریغ بودجه امسال حدود 50 روز پیش از موعد مقرر به صحن علنی مجلس ارائه شد، نمایندگان مطالعه دقیقی در این رابطه داشته و نقاط ضعف را در بودجه 1400 تا حد امکان برطرف کردند و بابت این مسئله نیز از دیوان محاسبات تقدیر شد./

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار