رئیس دستگاه قضا: در نگاه مدیریتی، پاسخگویی لازمه عدالت اداری و قانون مداری مدیران عادل است.

جلسه شورای اداری اصفهان
پاسخگویی؛ لازمه تحقق عدالت اداری
رئیس دستگاه قضا: در نگاه مدیریتی، پاسخگویی لازمه عدالت اداری و قانون مداری مدیران عادل است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری اصفهان گفت: در نگاه مدیریتی پاسخگویی در چهارحوزه شامل پاسخگویی به عموم مردم، ارباب رجوع، سلسله مراتب اداری و مشتری مداری لازمه عدالت اداری و قانون مداری مدیران عادل است.
رییس دستگاه قضا: در گام دوم انقلاب در عمل باید بگوییم" ما می توانیم" تا از تنگنا هایی که دشمنان ایجاد می کنند در امان باشیم .
وی با اشاره به اینکه مدیران عالی در همه سطوح و لایه های مدیریتی باید همراه و همگام با عدالت باشد افزود: ما حامی مدیرانی هستیم که با قدرت کار می کنند و اجازه نمی دهند کوچکترین خللی در نظام اداری ایجاد شود.
رئیس دستگاه قضا افزود: ضرورت دارد مدیران با جسارت و شجاعت تا جایی که قانون به آن ها اجازه دهد در میدان حضور پیدا کنند تا شاهد پیشرفت کشور باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تاکید بر اینکه باید با تمام وجود و روحیه جهادی و مسئولیت پذیری در برابر دشمنان پیش برویم افزود: در گام دوم انقلاب در عمل باید بگوییم" ما می توانیم" تا از تنگنا هایی که دشمنان ایجاد می کنند در امان باشیم.
رییس دستگاه قضا با بیان اینکه آنچه که یک مجموعه را کارآمد می کند نظارت بر عملکرد های درون و برون سازمانی است گفت: شأن مدیریت، نظارت بر عملکرد هاست تا اینکه خدشه ای در نظام اداری بوجود نیاید و مردم باید احساس کنند نظام اداری پناه آن ها است.
وی بر حل ساختار های فساد زا هم تاکید کرد و افزود: چرا هر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار