برانکو برنمی گردد؛ مقصد او عربستان است!

آی اسپورت چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶

آی اسپورت - همان روزی که برانکو ایوانکوویچ و دستیاران کرواتش تصمیم گرفتند تمام وسایل خود را در ایران جمع کرده و با هزینه بالایی به کرواسی بفرستند، می شد حدس زد که این رفتن دیگر بازگشتی ندارد. طبیعی بود وقتی برانکو در چهار فصل حضورش در ایران بتواند یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی در لیگ، یک نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان و یک قهرمانی در جام حذفی کسب کند، بین کشورهای خاورمیانه خواهان زیادی پیدا کند. مسئولان باشگاه الاهلی عربستان جدی ترین مشتری برانکو بودند که بعد از پایان فصل فوتبالی ایران خیلی زود قرار ملاقات را با برانکو ایوانکوویچ ترتیب دادند و برای فصل آینده با این مربی به توافق رسیدند، توافقی که وقتی رسانه ای شد مسئولان باشگاه پرسپولیس به تکاپو افتادند تا به هر شکلی که هست پول برانکو را تهیه کنند تا این مسئله بهانه ای برای جدایی پرفسور نشود.
البته مسئولان پرسپولیس پیش از این آن قدر به برانکو بدقولی کرده بودند که در نهایت او مجبور شد توسط وکیلش نامه های متعددی را به باشگاه پرسپولیس برای دریافت پولش بفرستد و در نهایت هم این باشگاه در تاریخ های تعیین شده به سرمربی خود پرداختی نداشت، مسئله ای که منجر به از اعتبار خارج شدن قرارداد فصل آینده برانکو با پرسپولیس شد.
مدیران باشگاه پرسپولیس بارها مدعی شده اند که برانکو با این باشگاه قرارداد دارد و چنانچه پولش را تا روز دوشنبه هفته آینده بدهند او به ایران باز خواهد گشت، اما واقعیت امر این است که قرارداد سال آینده برانکو از اعتبار خارج شده و حتی اگر برانکو به ایران برگردد برای فصل آینده قرارداد جدیدی را با پرسپولیس امضا خواهد کرد. بی دلیل نبود که مدیران باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه ...

سرخط اخبار