سنندج - ایرنا - سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حکمی سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی را به سمت فرماندهی سپاه بیت المقدس کردستان منصوب کرد.

آیین تکریم و معارفه فرماندهان اسبق و جدید سپاه بیت المقدس کردستان روز چهارشنبه با حضور سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان اجرایی استان در حسینیه ستاد فرماندهی سپاه بیت المقدس برگزار شد.
استمرار امنیت پایدار در کردستان از طریق حفظ ارتباط با مردم ممکن است
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: امنیت پایدار در استان را از طریق ارتباط با مردم و خدمات رسانی به آنان استمرار می دهیم.
سردار سید صادق حسینی افزود: مردم این استان مردمی مرزدار، بصیر و ولایتمدار، آگاه و شریف هستند که در مواقع مختلف با اقدامات خود برگ زرینی در انقلاب اسلامی رقم زده اند.
وی تاکید کرد: صیانت از انقلاب اسلامی و خدمات رسانی بی منت با استفاده از ظرفیت های موجود را از وظایف خود می دانیم.
سردار حسینی با اشاره به اینکه خدمت در سرزمین مجاهدت های خاموش عبادت است، افزود: با انگیزه و روحیه و تفکر جهادی برای تامین امنیت و نیازهای مردم و توسعه و پیشرفت استان عمل می کنیم.
وی بر ضرورت دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و پیروی از توصیه های رهبری تاکید و اضافه کرد: با همین روحیه دشمن را به شکست وادار خواهیم کرد و به آنها نشان می دهیم نمی توانند به اهداف خود برسند.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تاکید بر حفظ انسجام، وحدت و تکیه بر اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: تکیه بر بیگانگان، آمریکا و غرب جز عقب ماندگی برای کشور، چیزی به همراه نخواهد داشت.
فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان هم ضمن ابراز خوشحالی از اینکه فرصت خدمت در کردستان را یافته است، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار