ویلموتس: هدف ما رسیدن به جام جهانی است، هنوز کار بزرگی نکرده ایم/ ساده لوح نیستم و فلسفه ام را تغییر نمی دهم

خبر آنلاین پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۳
مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معتقد است، شاگردان او هنوز کار بزرگی انجام نداده اند و هدف اصلی تیمش را راهیابی به جام جهانی ۲۰۲۲ دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، مارک ویلموتس بعد از پیروزی 14 گله تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج در انتخابی جام جهانی 2022 در نشست خبری اظهار داشت: بازی مهمی برای ما بود. همان طور که در کنفرانس قبل از بازی گفتم ما بازی را هجومی پیش بردیم و یک بازی خوب داشتیم. ما در حال تحول هستیم، گروه مان (تیم ملی) در حال بزرگ تر شدن است و بازیکنان جوان به جمع دیگر بازیکنان اضافه می شوند.
وی در ادامه افزود: به سردار آزمون و احسان حاج صفی بعد از یک ساعت استراحت دادیم و فراموش نکردیم چند روز دیگر یک بازی مهم با بحرین داریم. من تمرکزم الان روی بازی بعدی است تا سه امتیاز دیگر بگیریم و اینکه هدف اصلی ما همین است. این را هم دانید ما تا اینجا کار بزرگی نکرده ایم، هدف اصلی مان رسیدن به جام جهانی است. امروز یک روز تاریخی هم بود و تشکر می کنم از فضایی که بانوان به وجود آوردند. یک فضای خوبی بود و امیدوارم در بازی های بعد با تعداد بیشتری بیایند.
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا برد پُرگل تیم ایران زیباتر بود یا حضور بانوان در ورزشگاه، گفت: سؤال ساده ای است. هر دو. فوتبال یک چیز احساسی است و باید به اشتراک گذاشته شود.
ویلموتس در مورد اینکه آیا از عملکرد بازیکنان جوان تیمش رضایت داشته است یا خیر و اینکه آیا ترکیب اصلی او همین است، خاطر نشان کرد: در واقع تیمی که من انتخاب می کنم، فیکس نیست. قبل از بازی دژاگه مصدوم شد و امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد. من همیشه بازیکنانی را انتخاب می کنم که در سیستم باشند. هیچ بازیکنی فیکس نیست و دنبال بازیکنی هستم که قدرت گلزنی داشته باشند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون تجربه پیروزی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار