وزیر کشور گفت: همه به دنبال این هستیم که مردم در ایام باقیمانده دولت تا مردادماه در آرامش، امنیت و نشاط اجتماعی و سیاسی باشند.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نشست استانداران سراسر کشور، طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز چهارمین جلسه استانداران را به صورت حضوری داشتیم و دستورجلسه چهار موضوع امنیت، انتخابات، تولید و معیشت و سلامت بود.
وی افزود: نیاز بود که ابتدا تمام صحبت ها و نظرات دوستان در استان ها را که پیشتاز مواجهه با مشکلات هستند بشنویم و بر اساس آن رصد و تحلیل و تجربیات، ارائه طریق و تصمیم گیری شود.
وزیر کشور گفت: طبق گزارشی که در حوزه امنیت داده شد، علی رغم فشارها و شرایط سخت اقتصادی و مشکلات ناشی از تحریم و هم چنین مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا که واقعاً در حوزه مشاغل و کسب وکار نقصان بزرگی ایجاد کرده، فضای امنیتی قابل قبول است و کنترل ها و مدیریت و پاسخگویی به خواسته های مردم نیز در حد توان در حال انجام است.
رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز بر بحث مرزها و حضور فعال تر تأکید شد، به ویژه مرزهای غربی و همچنین بر استفاده از امکانات برای تقویت مناطق مرزی به ویژه در مناطق شرقی کشور و کنترل نحوه هزینه های این زمینه تأکید شد.
وی به موضوع دیگری که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت، پرداخت و خاطرنشان کرد: اطلس امنیت انتخابات در حال تهیه است که هر ماه بروز خواهد شد و مشکل خاصی در این زمینه نداریم. در حوزه انتخابات، هنوز فضای اجتماعی و سیاسی جامعه نسبت به آن حساسیت و بازتاب و انعکاس خاصی از خود نشان نداده است وقتی این زمان را با چهار سال گذشته مقایسه می کنیم، کمی نگران کننده خواهد بود. در دوره قبل در نظرسنجی ها افرادی که اظهار کرده بودند که در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار