سخنگوی هیئت رییسه مجلس با اشاره به ابتلای تعداد بالای نمایندگان به کرونا از برگزاری سه جلسه مجازی مجلس در روزهای گذشته خبر داد و ابراز امیدواری کرد که جلسه علنی سه شنبه آینده مجلس که به صورت حضوری برگزار می شود با حضور و مشارکت بالای نمایندگان به نصاب دست یابد.

آنچه دیگران می خوانند: عکس عاشقانه رضاصادقی و همسرش در آغوش هم عکس خاص بهاره کیان افشار عکس دیده نشده از ظاهر زنانه رضا صادقی! عکس نوستالژیک از مونا فرجاد دشمن فردوسی پور هم کرونایی شد! + عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
اسدالله عباسی با تشریح اقدامات مجلس در مقابله با بحران کرونا و حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده گفت: تاکنون غیر از جلسه علنی صحن در اسفندماه و دهها جلسه کمیسیون که در این مدت برگزار شد، با نمایندگان محترم نیز سه جلسه با استفاده از فناوری دیجیتال و از طریق ارتباط دوسویه داشته ایم که در این جلسات تدابیر مقابله با کرونا و نحوه جبران تبعات اقتصادی آن بررسی شد. همچنین یکشنبه قبل (۱۰ فروردین) مجلس جلسه غیر علنی داشت.
وی افزود: برای تشکیل جلسات به مشارکت و همکاری برخی از نمایندگان محترم نیاز است که گاه دریغ می شود.
عباسی گفت: در اوج شیوع کرونا با حضور نمایندگان و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا در صحن جلسه علنی و غیرعلنی داشتیم، اما پس از آن از سوی مرجع قانونی مقابله با بحران از ادامه جلسات حضوری منع شدیم. مسلما اگر این منع، با نظر تخصصی پزشکی و برای جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه صورت نمی گرفت، هیئت رییسه آن را نمی پذیرفت؛ چراکه نظر هیئت رییسه از آغاز بحران تا امروز برگزاری جلسات حضوری بوده است. اگر هیئت رییسه این منع را که با هشدار شیوع بیماری آن هم نه فقط در بین نمایندگان بلکه در بدنه جامعه همراه بود، نادیده می گرفت، آیا می توانستیم از مردم انتظار مراعات داشته باشیم؟
نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی جلسات مجلس را با جلسات دولت مقایسه کرده و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار