مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه بارش باران در استان های سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان ادامه دارد، گفت: سامانه بارشی جدید طی فردا (۵ بهمن) به کشور وارد می شود.

صادق ضیائیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: سامانه بارشی فعال در کشور طی امروز ( ۳ بهمن) بیشتر در نیمه شرقی کشور فعال است و سبب بارش برف و باران در این مناطق، وزش باد شدید و در استان های جنوبی کشور سبب رگبار و رعد و برق می شود. همچنین شدت بارش طی امروز در استان فارس، هرمزگان، نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس، تنگه هرمز، کرمان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که طی امروز در برخی از نقاط استان های واقع در غرب و مرکز و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، بارش برف و باران با شدتی کمتر پیش بینی می شود گفت: فردا (۴ بهمن) این سامانه در استان های سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان فعال است و سپس از کشور خارج می شود.
ضیائیان با اشاره به این که طی فردا سامانه بارشی دیگری مجددا به کشور وارد می شود افزود: این سامانه در مناطق شمال غرب، سواحل شمالی، ارتفاعات جنوبی البرز مرکزی و استان خراسان شمالی سبب بارش برف و باران می شود.
به گفته ی وی، این سامانه طی روز شنبه (۵ بهمن) در استانهای واقع در غرب، جنوب غرب، برخی نقاط بوشهر، شمال فارس، سواحل شمالی، ارتفاعات البرز، خراسان شمالی و خراسان رضوی، بارش برف و باران و وزش باد شدید را به دنبال دارد و در استان های جنوبی سبب رگبار و رعد و برق می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که طی روز یکشنبه ( ۶ بهمن ) این سامانه در جنوب شرق کشور فعال است و سپس از کشور خارج می شود خاطر نشان کرد: طی روزهای جمعه و شنبه (۴ و ۵ بهمن) کاهش محسوس دما، در نیمه شمالی رخ می دهد و دریای خزر طی این دو روز مواج ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار