پایگاه اطلاع رسانی حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب روایتی از جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور رهبرانقلاب به قلم محمدصادق علیزاده منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، جمع با واکنش جدی و آمیخته با قاطعیت آقا روبه رو می شود: «نه! بر نمی دارم!» حرف ماسک است. یادداشتی آمده و یحتمل به دلایل فنیِ تصویربرداری، درخواست برداشتن ماسک را از آقا کرده. فضای جلسه به خودی خود همین جور سنگین است، جدیت خود آقا هم این سنگینی و ثقل را دوچندان کرده، طوری که وقتی یادداشت مزبور رسید (فاصله ها بسیار زیاد بود و طبق منطق ما برداشتن ماسک بلامانع) جمع با واکنش جدی و آمیخته با قاطعیت و البته با رگه هایی از عتاب ایشان روبه رو می شود: «نه! بر نمی دارم!» و دوباره ادامه ی صحبت و رفتن سر موضوع اصلی! چشم می دوزم به حدیثی که بر بالای جایگاه حسینیه جاخوش کرده؛ این حدیث حسینیه در این چند سال خودش شده یک رسانه برای زدن بعضی حرف ها. این مرتبه از امیرالمؤمنین علیه السلام روایت می کند: «مداومت کنید بر آنچه صلاح مؤمنین است.» گوشه ی دفترچه ام یادداشتش می کنم.
بعد از جلسه که یادداشت هایم را مرور می کنم و مثل یک تدوین گرِ پشت میز تدوین نشسته ام، حدیث را کنار اوّل و آخر صحبت های آقا معنادارتر می بینم: «تشکیل این جلسه بعد از دوران رکودی که آقای رئیس جمهور هم به آن اشاره کردند بایستی این مژده را بدهد که این جلسه بعد از این منظم تشکیل شود» مطلع جلسه که چنین عباراتی باشد، یحتمل باید پایانش هم به چنین تذکراتی ختم شود: «این جلسات باید مرتب تشکیل شود و پی درپی ... دبیرخانه ی فعّالی هم داشته باشد با دستور جلسات پی درپی.» جلوی این عبارات کروشه باز می کنم و از قول پسر ابی طالب علیه السلام می نویسم: «مداومت کنید بر آنچه صلاح مؤمنین است.»
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار