رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخار آمیز تبدیل شده و بسیجی بودن پدیده ای مبارک و معنادار است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، همزمان با هفته بسیج، حجت الاسلام عباس محمدحسنی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی این هفته را به سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی
ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین
سلام علیکم
فرا رسیدن هفته بسیج را که تبلور تدبیر دوراندیشانه حضرت امام خمینی( ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پنجم آذر ماه سال 1358 است به جنابعالی و دیگر همرزمانتان در سازمان ارزشی و ولایی بسیج مستضعفین تبریک می گویم.
بدون شک سازمان بسیج مستضعفین شجره ای طیبه و عامل ناکامی دشمنان در به ثمر رساندن توطئه ها و نقشه های شوم خود در مقابل انقلاب اسلامی است. سازمانی که از کارکرد های موثر و قابل توجه آن پس از پیروزی انقلاب و در طول جنگ تحمیلی تا حضور در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی به خوبی خود را نشان داده و امروز به درختی تناور و بالنده در عرصه های مختلف علمی، فنی، پژوهشی و ... تبدیل شده است.
امروز فرهنگ بسیجی به یک نماد متبلور و افتخار آمیز تبدیل شده و بسیجی بودن پدیده ای مبارک و معنادار است که وظیفه همه آحاد ملقب به این لقب ارزشی در حفظ و تداوم آن را سنگین تر از قبل نموده است.
کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده های مومن و محترم آنها بویژه در کوی های سازمانی، همواره از نیروهای فعال و اثرگذار بسیج بوده و هستند که در حفظ و استمرار فرهنگ و تفکر بسیجی در بین ارتشیان ولایی نقشی موثر و مهم دارند.
بنده از سوی خود و آحاد کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش حمهوری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار