امروز هیاتی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ریاست میرهادی قره سیدرومیانی،برای واگذاری و ادامه روند واگذاری کارخانه ماشین سازی تبریز به تبریز سفر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدجواد عسگری (مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد)، ضرغامی (نماینده سازمان خصوصی سازی) از جمله اعضاء این هیات بودند.
میر هادی قره سید رومیانی معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: به دلیل نگرانی نخبگان و افکار عمومی، مقام عالی وزارت دستور فوری برای حل مشکل این کارخانه را دادند و با همت سازمان خصوصی سازی، امام جمعه، استاندار، نمایندگان و... این کار انجام شد.
وی افزود: کارخانه ماشین سازی،کارخانه تولید ماشین است و می تواند تاثیر مثبتی در استان،کشور و منطقه ایجاد کند.
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ماشین سازی باید تبدیل به الگویی برای صنعت کشور شود.
وی خاطرنشان ساخت: من موقعی که سعادت نمایندگی مردم را داشتم، اشک و دلسوزی این کارگران را می دیدم و خوشحالم این اتفاق افتاد.
قره سیدرومیانی بیان کرد: مجددا از حمایت مسوولان و نمایندگان استان متشکرم و نماینده ولی فقیه در استان نیز خیلی پیگیر بودند و وی افتخاری هستند برای ما در کشور زیرا هر جا می فهمند که ما تبریزی هستیم، می گویند عشق و ارادت ما را ابلاغ کنید.
در جلسه امروز ناصر فرج زاده توسط مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد به عنوان سرپرست کارخانه معرفی و از زحمات آقای شکرانی تقدیر شد.
دستور ویژه مدیرعامل صندوق فولاد
محمدجواد عسگری، مدیرعامل صندوق فولاد در مراسم معارفه سرپرست جدید کارخانه ماشین سازی،گفت: هدف، برگرداندن آرامش به این کارخانه است و تمام تلاش ما برای حراست و حفاظت از نیروی کار و حفظ کرامت انسانی است.
وی افزود:ان شاءالله ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری