به گزارش تیتربرتر؛ پس از استقبال مخاطبان از سریال «هیولا»، مهران مدیری تصمیم گرفت فصل دوم این مجموعه را بسازد و مرداد امسال خبر ساخت « هیولا 2 » و ادامه «دورهمی» را اعلام کرد. حالاحالاها از « دورهمی » خبری نیست، اما مهران مدیری به زودی «هیولا 2» را با بازیگران متفاوتی جلوی دوربین خواهد برد. با توجه به تغییراتی که در گروه بازیگران و به دنبال آن قصه اتفاق افتاده است، ساخت فصل دوم «هیولا» ریسک مهمی برای مهران مدیری خواهد بود. معرفی سریال «هیولا 2»
معرفی سریال «هیولا 2»
بنا بر اخباری که از گروه بازیگران سریال منتشر شده، شخصیت «هوشنگ شرافت» و خانواده او از قصه فصل دوم حذف شده اند و فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در فصل دوم «هیولا» حضور نخواهند داشت. یکی از برگ های برنده سریال در فصل اول، شخصیت اصلی قصه یعنی «هوشنگ شرافت» با بازی فرهاد اصلانی بود. بخش مهمی از بار کمدی سریال روی دوش این شخصیت بود و فرهاد اصلانی با بازی بسیار خوب خود در این نقش، «هوشنگ شرافت» را بامزه تر و جذاب تر کرده بود.
خلاصه داستان سریال «هیولا ۲»
خلاصه داستان سریال «هیولا ۲»
در قسمت آخر نیز دیدیم که «هوشنگ» پس از آزادی از زندان تنبیه نشده بود و شرایط از او یک «هیولا» ساخته بود، بنابراین شخصیت او ظرفیت ادامه پیدا کردن در فصل دوم را داشت. اکنون که فصل دوم این سریال در غیاب فرهاد اصلانی، با شخصیت های جدید ادامه پیدا کرده است و قصه مستقلی را دنبال می کند، دیگر نمی توان «هیولا 2» را ادامه فصل اول دانست و احتمالاً تنها حال وهوای فصل اول را خواهد داشت، به همین دلیل ساخت این سریال برای مهران مدیری یک ریسک به حساب می آید.
چالش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار