۷ سریال جذاب مشابه Money Heist که تماشای آن ها را به شما توصیه می کنیم

روزیاتو . شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۵۳

انتظار کشیدن برای فصل جدید سریال تلویزیونی مورد علاقه شما می تواند انتظاری بسیار دشوار و ناخوشایند باشد. چیزی که این انتظار را دردناک تر می سازد این است که فصلی که انتظارش را می کشید آخرین فصل سریال نیز باشد. این دقیقاً همان شرایطی است که طرفداران سریال Money Heist در انتظار فصل پنجم آن می کشند، سریالی اسپانیایی که عنوان اصلی آن La Casa de Papel است. در ماه جولای ۲۰۲۰ اعلام شد که این سریال اسپانیولی زبان به عنوان پربیننده ترین سریال غیرانگلیسی زبان نتفلیکس در فصل پنجم به پایان خواهد رسید.
این بدان معناست که هر یک از طرفداران پروفسور و توکیو با اضطراب انتظار فصل آخر سریال را می کشند. نتفلیکس و دیگر سرویس های استریمینگ محبوب سریال های متعددی ارند که می توانند انتظار برای فصل پنجم سریال Money Heist را قابل تحمل می سازند. چه به خاطر تم های دیوانه کننده Money Heist عاشق آن شده اید و چه به خاطر عشق های آتشین، سکانس های اکشن پرتنش یا تمام آن ها، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۷ سریالی آشنا کنیم که تماشای آن ها را به طرفداران این سریال توصیه می کنیم.
۱- Narcos
این موضوع هم در مورد سریال Narcos و هم فصل جدیدتر آن با نام Narcos: Mexico صدق می کند. هر فصل از این سریال اورجینال نتفلیکس روایت متفاوت و جدیدی از دروغ ها، جاه طلبی ها، خیانت ها و قاچاق مواد مخدر را روایت می کند. منظورمان مقادیر بسیار زیادی مواد مخدر است. سریال Narcos آن جنبه آبکی و رمانتیک سریال Money Heist را ندارد اما بدون شک می تواند در مباحث درام خود همتای این سریال اکشن باشد. یک نقطه قوت دیگر در سریال پابلو اسکوبار این است که هر فصل بر اساس ماجراهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار