بوشهر - استاندار بوشهر از اعمال محدودیت های جدید کرونایی در استان بوشهر خبر داد و گفت: شهرستان های بوشهر، گناوه و کنگان در وضعیت قرمز از نظر شیوع کرونا قرار دارند.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالکریم گراوند پنجشنبه شب در نشست ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اظهار داشت: در استان بوشهر سه شهرستان با وضعیت قرمز و هفت شهرستان با وضعیت زرد داریم که محدودیت هایی از روز شنبه اعمال می شود.
وی با اشاره به وضعیت قرمز در شهرستان های بوشهر، گناوه و کنگان خاطرنشان کرد: محدودیت ها به مدت یک هفته از ۱۴ تیرماه در شهرستان های وضعیت قرمز اعمال می شود.
استاندار بوشهر از الزام استفاده از ماسک در همه ادارات استان بوشهر از چهاردهم تیرماه خبر داد و بیان کرد: در همه ادارات و بانک ها استان بوشهر باید کارکنان و مراجعین از ماسک استفاده کنند.
وی از استمرار مصوبه دورکاری برای کارکنان دارای بیماری زمینه ای شامل جانبازان شیمیایی، بانوان باردار در استان بوشهر اضافه کرد: از چهاردهم تیرماه فعالیت اتوبوس های درون شهری بوشهر تعطیل خواهد بود.
گراوند از تعطیلی سالن های ورزشی پرتردد در سطح استان خبر داد و افزود: کافه ها، قهوه خانه ها، چای خانه ها ، شهربازی و مراکز تفریحی، پارک ها و سواحل نیز تعطیل خواهند بود.
وی گفت: در این مدت استخرهای سرپوشیده، سینما، سالن های تئاتر، موزه، باغ موزه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مدارس شبانه روزی، دانشگاه ها، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبان سراها، کتاب خانه ها و آموزشگاه های غیردولتی تعطیل خواهند بود.

سرخط اخبار