نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد همگان را به فرهنگ اصیل اسلامی که حاج قاسم سلیمانی مصداق بارز آن بود دعوت کرد و افزود: گام اول اقتدار ما همین فرهنگ دینی ماست و به ما می آموزد کسی که در مسیر خداست از غیرازخدا واهمه ندارد و مؤمن و مستقل است و به دشمن تکیه نمی کند زیرا خدا را باور کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در جمع نمازگزاران امروز جمعه یزد در مسجد ملااسماعیل و در ابتدای خطبه اول با توصیه به رعایت تقوای الهی و نظم در امور اظهار داشت: آنچه انسان را با نابودی می کشاند نافرمانی خداست.
 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: انسان در برابر خداوند که همه هستی اش از اوست و صحت و سلامتی اش دست اوست و هیچ چیز از خودش ندارد اگر این انسان در مقابل خالق گوش به فرمان نباشد و گناه کند جایگاهی نه در دنیا و نه در آخرت دارد.
ناصری یزدی تصریح کرد: انسان در دنیا شاید جبران و توبه کند ولی در زندگی ابدی اگر جایگاهی نداشته باشد بدبخت همیشگی است و حیف است برای انسان که عمری را بگذراند در این دنیا و بندگی خدا را نکند و در آخرت روسیاه شود.
وی ادامه داد: در طاعت خدا و در مسیر خدا حرکت کنیم و عنایت های خدا را از دست ندهیم تا زندگی ما عاطل و باطل نگذرد.
امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: چیزی که الآن احتیاج داریم در دنیایی که برنامه هایش علیه دین خداست و علیه شیعه و ایران است برافراشتن پرچم اسلام، قرآن و مکتب اهل بیت (ع) است که به عنوان سرباز اسلام و یاوران پیامبر(ص) باید به دوش کشید.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی هم در زمان حیات برای جهان اسلام عزت داشت و هم شهادتش عزت بخش بود.
 وی با یادآوری تاریخ گذشته ایران اظهار کرد: زمان هایی که کشور ما تحت سیطره کشورهای بیگانه بوده و مردم شکنجه و زجردیده بود با پیروزی انقلاب اسلامی فرصت قیام برای احیای اسلام ناب و خط امام حسین (ع )و هدف امام حسین (ع ) برای ما پیدا شد.
امام جمعه یزد افزود: اکنون ملتی مقاوم و سرزنده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار