گروه استان ها بانوی مسیحی اهل کشور اوکراین با حضور در دفتر امام جمعه لاهیجان در استان گیلان به دین اسلام مشرف شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت ، یک بانوی مسیحی اهل کشور اوکراین امروز به همراه شوهرش و با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان لاهیجان پس از آنکه تشریفات مذهبی را به انجام رساند به دین مقدس اسلام و مذهب تشیع مشرف شد.
خانم لیودمیلا استومینا از کشور اوکراین به همراه همسرش فهیم لاهیجی ساکن کلن آلمان هستند و با توجه به آشنایی با تعالیم آسمانی دین اسلام امروز در حضور حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه شهرستان لاهیجان به دین اسلام مشرف شد.
وی ضمن اقرار به وحدانیت خداوند متعال و نبوت پیامبر اکرم(ص) و امامت دوازده معصوم(ع) به دین مبین اسلام و مذهب تشبع مشرف شد و علت علاقه خود به دین مبین اسلام را مفاهیمی مانند حجاب و عفاف و اعتقادات آسمانی این دین الهی اعلام کرد.
نماینده ولی فقیه در گیلان: دشمن به دنبال خالی کردن مساجد از حضور جوانان است
برگزیدگان فراخوان «بهار مناجات» در گیلان معرفی شدند
یادواره 16 شهید گیلانی فاجعه منا تلویزیونی برگزار می شود
لازم به ذکر است که در این مراسم اصحاب رسانه شهرستان لاهیجان نیز حضور داشتند و امام جمعه این شهرستان پس از توضیح مبانی دین اسلام به بانوی اوکراینی و مقدمات تشرف وی را به دین اسلام فراهم آورد.
امام جمعه شهرستان لاهیجان در این مراسم اظهار داشت: دشمنان همواره سعی در سیاه نمایی اسلام دارند و برای اینکار هزینه ها و تبلیغات گسترده ای را در سطح جهان انجام می دهند تا اسلام هراسی را در بین جوامع مختلف تبلیغ و نهاینه کنند.
حجت الاسلام سید جواد سلیمانی مسلمان شدن را یک باور قلبی دانست و عنوان کرد: لازم است که شخص پیش از اقرار به وحدانیت خدا و شهادت به نبوت پیامبر و ...

سرخط اخبار