بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس با انتشار پیامی در فضای مجازی از پرسپولیسی ها خواست تا اجازه جدایی را به او بدهند . اما علیرضا اشرف مدیر رسانه ای پرسپولیسی ها اعلام کرد که پرسپولیس مخالف جدایی بشار رسن است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : بشار رسن ، بازیکن عراقی پرسپولیس که سه سال موفق را در این تیم گذراند ، حالا قصد دارد ادامه فوتبال خودش را در کشور قطر ادامه دهد و از باشگاه پرسپولیس خواسته است که با جدایی او موافقت کند . ماجرای شایعه جدایی بشار رسن از پرسپولیس ابتدا از از اخبار رسانه های عربی ( از قطر گرفته تا عراق ) شروع شد تا اینکه در نهایت بشار رسن با ورود به ایران کمی دامنه این شایعات را محدود کرد .
روز گذشته اما همانطور که در ویدیو این خبر می توانید ببینید ستاره عراقی مصاحبه ای انجام داد و مشخص شدن شرایطش را به مذاکراتش در روز جاری جاری منوط کرد.اما بشار رسن در اولین ساعات امروز ( چهارشنبه )  در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت :هواداران عزیز ، شما عشق من و همیشه در قلب من بودید و خواهید بود ، شما میدونید که من ۳ سال بدون حقوق با حقوق ، با مصدومیت و حتی ۱ هفته بعد از فوت عزیزترینم (مادرم) آمدم فقط به عشق شما ، همیشه با تمام قلبم برای شما بازی کردم و شما منو بشار رسن کردید، بازی در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگترین افتخار من بوده و هست و من خیلی خوشحال بودم در کنار شما ولی الان من خیلی مشکلات بزرگ خانوادگی و شخصی دارم که پنجشنبه شب در لایو اینستاگرام به شما میگم ، باشگاه به تعهداتش عمل کرده و راضی به جدایی من نیست و این فقط تصمیم شخصی خودم هست ، من خانواده بزرگ و پر جمعیتی دارم که الان به من نیاز دارن و من میدونم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار