شرط سالار عقیلی برای بازیگر شدن

لوگوی آفتاب نیوز آفتاب نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۴۱
شب گذشته سالار عقیلی خواننده مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.

آفتاب نیوز :
در بخش ابتدایی مدیری درگذشت پدر این خواننده را تسلیت گفت و عقیلی درباره سختی آن روزها گفت: پدرم سکته قلبی کردند و دو ماه در کما بودند و متاسفانه از میان ما رفتند، روزهای سختی را سپری کردم. پدر و مادرها المثنی ندارند و هیچ گاه جایگزینی نمی توانیم برای آن ها داشته باشیم.
عقیلی درباره همخوانی با جوانان در تجریش توضیح داد: تولد یکی از دوستانم می رفتم، خیلی هم دیر شده بود؛ جوانانی رادیدم که ساز می زدند، شیشه ماشین را پایین آوردم و از آن ها تشکر کردم. آن ها از من خواستند که عکس یادگاری بگیریم و بعد آهنگ ایران را زدند و خودم هم با آن ها خواندم. فضای دوستانه ای بود و به خاطره جالبی برای خودم و مردم تبدیل شد.
این خواننده درباره شروع فعالیتش گفت: برادرم ساز می زد و پیانیست بود. زمانی که من چشم باز کردم انواع سازها در منزل ما بود. از برادرم یاد گرفتم و به مرور پدر و مادرم که این عشق و علاقه را در من دیدند، در هنرستان موسیقی این کار را ادامه دادم.
عقیلی درخصوص بازیگری توضیح داد: من از دوران دبستان تئاتر کارمی کردم، البته موسیقی هم همزمان کار می کردم.
مدیری درباره حضور عقیلی در دنیای بازیگری پرسید که او گفت: بستگی به فیلمنامه و بازیگران مقابل دارد، چندباری به من پیشنهاد بازیگری شده است. اما خیلی با خودم کلنجار رفتم و در آخر بازی نکردم، چراکه به موسیقی و کارم صدمه می زد. شاید جزو هنرمندانی بودم که یک شاخه را پیش گرفتم و دوست نداشتم به این شاخه وآن شاخه بروم. اگر یک روزی کارگردانی پیدا شود زندگی واقعی و شخصی سالار عقیلی را به تصویر بکشد آن روز بازی خواهم کرد.
عقیلی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه زندگی سختی داشت، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار