ایسنا/خراسان جنوبی مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری خراسان جنوبی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مسئولان استانی افتتاح شد.

مشیرالحق عابدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی، امروز دوشنبه ۵ آبان در این مراسم با بیان اینکه استان خراسان جنوبی از استان های پیشرویی است که نسبت به راه اندازی این مرکز اقدام کرده است، گفت: با توجه به ابلاغیه وزیر صمت و همچنین تاکید معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور و قائم مقام وزیر صمت در کارگروه مرکزی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور مقرر شد در استان ها با توجه به اهتمامی که دولت در راستای حل مشکلات سرمایه گذاران جدید و واحدهای تولیدی دارد، مرکزی برای تسریع در رفع موانع سرمایه گذاری راه اندازی شود.
به گزارش ایسنا، وی افزود: مرکز شبانه روزی فوریت های تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی با هدف پیگیری و رفع هرچه سریع تر مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری و در راستای جهش تولید فعالیت خود را آغاز کرد.
عابدی خاطرنشان کرد: در این مرکز مشکلات واحدهای تولیدی در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی و تصمیمات لازم در جهت رفع آن ها اتخاذ می شود.
وی از برگزاری حدود ۸۰ جلسه کارگروه تسهیل و اخذ بیش از چهارصد مصوبه اجرایی برای رفع موانع تولید و سرمایه گذاری استان طی امسال خبر داد و افزود: نمایندگان دستگاه های مختلف با حضور در این مرکز به صورت مستقیم و آنلاین پاسخ گوی سرمایه گذاران خواهند بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: خراسان جنوبی در نخستین روزهای اعلام این برنامه وارد عمل شد و با همکاری سرپرست سازمان صمت استان، مدیر کل دفتر جذب استانداری و همراهی و همکاری تمامی اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان درکوتاه ترین زمان ممکن این مرکز شبانه روزی افتتاح شد تا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار