ترامپ سکوت خود را شکست: وقتش برسد کاری خواهیم کرد

لوگوی ساعت 24 ساعت 24 . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۴۳
ساعت24-رئیس جمهور سابق آمریکا سکوت دو روزه خود از زمان کنار رفتن از قدرت را شکست و بدون اشاره به جزئیات برنامه آینده اش گفت، وقتش برسد کاری خواهد کرد.

«دونالد ترامپ» برای اولین بار بعد از پایان ریاست جمهوری و ترک واشنگتن سکوت خود را شکست و در حالی که کلاه قرمز معروفش را بر سر داشت از ویلای «مارا- لاگو» در منطقه «پام بیچ» فلوریدا در مصاحبه با خبرنگار «واشنگتن اگزمینر» گفت کاری انجام خواهد داد.
به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، ترامپ بدون ارائه جزئیاتی درباره برنامه های آتی خود، گفت: ما کاری خواهیم کرد، اما هنوز وقتش نیست.
بنابر گزارش ها، ترامپ دو روز گذشته بعد از تحلیف بایدن را در زمین گلف خود در «وست پام بیچ» در فلوریدا گذرانده و خبرنگار واشنگتن اگزمینر جو آنجا را در این مدت آرام توصیف کرده است.
یکی از دستیاران وی پیشتر گفته بود: او به استراحت نیاز دارد. فکر می کنیم یک ماه به گلف بازی بپردازد، اما او همیشه باید خیلی مشغول و فعال باشد.
رهبران دموکرات مجلس گفته اند که قصد دارند طرح استیضاح ترامپ را به اتهام تحریک خشونت های کنگره به سنا بفرستند، امری که احتمال مبارزه او در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آتی در آمریکا را به چالش می کشد.
روز چهارشنبه پیش از آغاز مراسم تحلیف «جو بایدن»، دونالد ترامپ واشنگتن را به مقصد فلوریدا ترک و از حضور در این مراسم امتناع کرد و از آن زمان در خانه اش به سر برده است.
پیشتر پایگاه خبری «هیل» به نقل از چند منبع مطلع در حزب جمهوری خواه نوشت، با توجه به استقبال اندک سناتورهای جمهوری خواه از محاکمه دونالد ترامپ، بعید است محکومیت وی در مجلس سنا رأی کافی داشته باشد.
بنابر این گزارش، در بهترین حالت ممکن است تنها ۵ یا ۶ سناتور جمهوری خواه به محکومیت ترامپ رأی دهند که بسیار کمتر از تعداد رأی لازم است. هیل به نقل از منابع جمهوری خواه نوشت، با گذشت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار