رئیس انجمن جوانان کارآفرین استان گلستان با اشاره به لزوم حضور جدی و اثرگذار جوانان در عرصه اقتصادی، گفت: دوره آموزشی آنلاین آشنایی با بورس به صورت مجازی در گلستان برگزار می شود.

احمد جوادی امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به جهاد اقتصادی و حضور جدی دلسوزان انقلاب در عرصه های اقتصادی، اظهار کرد: امروز کشور در یک جنگ اقتصادی تمام عیار قرار دارد و به همین منظور همه ظرفیت های کشور به ویژه جوانان به عنوان نقش آفرینان اصلی معادلات کشور باید در این حوزه توانمند شوند.
وی با بیان اینکه انجمن جوانان کارآفرین استان گلستان در همین راستا و به منظور توانمندسازی جوانان استان دوره آنلاین مجازی آشنایی با بورس را راه اندازی کرده است، افزود: این دوره که با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان برگزار می شود برای عموم علاقه مندان رایگان خواهد بود.
رئیس انجمن جوانان کارآفرین استان گلستان محوریت این دوره را آشنایی با بورس کالا، بازار سرمایه و فرابورس و همچنین هنر سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار است، خاطرنشان کرد: اصول سرمایه گذاری در بازار سهام، آشنایی با تارنمای بورسی، کدال خوانی، آشنایی با انواع بورس ها، اصول و ساختار بازار سرمایه و ... از سایر محورهای آموزشی این دوره خواهد بود.
جوادی مدرس ویژه این دوره را «محمدحسین صدرایی» رئیس هیئت مدیره و مدیر صندوق توسعه بازار سرمایه و عضو هیئت عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه عنوان کرد و گفت: این دوره در روز چهارشنبه نهم مهرماه آتی از ساعت 16 تا 20 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که لینک حضور در تالار مجازی برنامه بعد از ثبت نام برای مخاطبان ارسال خواهد شد.
وی از اعطای گواهینامه معتبر آموزشی از سوی موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران خبر داد و تصریح کرد: امیدواریم این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار