رضا اشرفی بعد از آوردن رومینا از کلانتری به خانه برای خرید از خانه خارج می شود. به گفته برادر رضا، در مسیر برگشت به خانه بهمن با او تماس می گیرد و حرف هایی درباره رابطه اش با دختر می زند که رضا را به جنون می کشاند. رضا اشرفی بعد از آوردن رومینا از کلانتری به خانه برای خرید از خانه خارج می شود. به گفته برادر رضا، در مسیر برگشت به خانه بهمن با او تماس می گیرد و حرف هایی درباره رابطه اش با دختر می زند که رضا را به جنون می کشاند.

حالا روی تپه ای که خانه پدربزرگش یعنی پدر مادرش در پایین آن است. خوابیده. مادرش هم این روزها در خانه پدرش زندگی می کند و دل خوشی یش، آمدن تا بالای تپه و اشک ریختن بر مزار رمینا است. ولی گویا قرار نیست که این جا آرام بگیرد. اهالی روستا می گویند چندوقتی است عده ای موتور سوار، اطراف این گورستان خانوادگی پرسه می زنند و فریاد زنان می گویند، جنازه رومینا را از این جا می برند. می گویند دوستان بهمن هستند.
درباره رضا اشرفی (پدر رومینا) حرف های ضد و نقیض زیادی وجود دارد. عده ای در روستا او را مردی متعصب و خشن و عده ای هم او را بسیار مهربان و آرام می دانند. ولی همه اهالی می گویند که او دخترش را دوست داشت اما سخت گیری های خاص خودش را هم داشته است. البته این قبیل سخت گیری ها مختص رضا نیست و همه مردهای هر دو روستا متعصب و غیرتی هستند. این درست همان چیزی است که بهمن هم می داند.
اواخر اردیبهشت بود که رومینا ۱۳ ساله در حالی که هنوز کودک است با همکاری بهمن، شبانه از خانه گریخت. پس از آن به گفته بهمن، رومینا به خانه خواهر بزرگتر بهمن در آستارا می رود و حدود ۵ روز در این خانه می ماند. تا این جا فرار رومینا شبیه همه فرارهاییست که در تالش رخ می دهد اما از این جا به بعد اتفاق هایی رخ می دهد که رضا را به مرز جنون می رساند.
بهمن پس از فراری دادن رومینا یک لایو اینستاگرام می گذارد که در آن سعی در بوسیدن روی رومینا دارد. از طرفی عکس هایی از او منتشر می کند که کمتر در روستا دیده می شود. هرچند بهمن می گوید عکس ها را رومینا منتشر کرده ولی هم تعداد آن ها بیشتر از یک عکس هست و هم اینکه عکس ها در پیج شخصی خودش منتشر شده است.
پس از آن به گفته بهمن، رومینا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری