در گزارش اقدامات صورت پذیرفته توسط بانک سپه در راستای طرح ملی ادغام آمده است پس از ارایه گزارش های اقدامات بانک سپه توسط هیات مدیره این بانک و قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، اعضای مجمع به اتفاق آرا با ادغام بانک های حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد در بانک سپه موافقت نمودند. با این اقدام عملأ گام نهایی ادغام این دو بانک در بانک سپه برداشته شد. به زودی مجمع فوق العاده ادغام بانک های انصار، قوامین و موسسه اعتباری کوثر نیز برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جلسه مجمع عمومی فوق العاده ادغام بانک سپه با حضور نمایندگان اعضای مجمع در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد.
به گزارش وزارت اقتصاد، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد طی سخنانی در مجمع عمومی فوق العاده ادغام بانک سپه اظهار داشت: ادغام بانک ها و موسسه اعتباری وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه بر اساس مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی و تایید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان یک گام اساسی در راستای اصلاح نظام بانکی است.
عباس معمارنژاد به فرآیند تصویب طرح ملی ادغام و گام های اصولی صورت پذیرفته به منظور طراحی یک مدل مفهومی بومی برای ادغام اشاره کرد و گفت: ادغام بانک ها و موسسه اعتباری نیرو های مسلح در بانک سپه که مبتنی بر یک رویکرد همه جانبه نگر طراحی و اجرا شده، یک الگوی مناسب به منظور اصلاح نظام بانکی است.
در این جلسه گزارش کاملی از اقدامات صورت پذیرفته توسط بانک سپه در راستای طرح ملی ادغام و همچنین گزارش اقدامات به عمل آمده به منظور بازنگری ساختار سازمانی، ادامه فعالیت کلیه نیرو های بانک ها و موسسه ادغامی در بانک سپه و عملیات اجرایی هماهنگ برای ارائه خدمات بانکی این بانک ها ارایه شد.
این گزارش می افزاید: پس از ارایه گزارش های اقدامات بانک سپه توسط هیات مدیره این بانک و قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی، اعضای مجمع به اتفاق آرا با ادغام بانک های حکمت ایرانیان و مهر اقتصاد در بانک سپه موافقت نمودند.
با این اقدام عملأ گام نهایی ادغام این دو بانک در بانک سپه برداشته شد.
گفتنی است، به زودی مجمع فوق العاده ادغام بانک های انصار، قوامین و موسسه اعتباری کوثر نیز برگزار خواهد شد.
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری