ایسنا/گیلان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان، با بیان اینکه علیرغم اینکه در اوج تحریم های آمریکا هستیم، اما کمترین کمبود را داریم، گفت: این امر نشان می دهد سیستم مدیریتی کشور با وجود همه نقصان ها توانسته از امکانات موجود استفاده حداکثری داشته باشد.

کیوان محمدی در نخستین جلسه شورای برنامه ریزی استان گیلان در سال جدید که در استانداری گیلان برگزار شد، با بیان اینکه شعار «جهش تولید» به دنبال نامگذاری های سال های اخیر از سوی رهبر انقلاب محور اقتصادی دارد، اظهار کرد: موفقیت های ملی و بین المللی کشور طی سال های اخیر را نمی توان نادیده گرفت، اما باید نسبت به تحقق شعار سال عملی تر اقدام کنیم.
وی با اشاره به مسئله شیوع کرونا در دنیا، یادآور شد: علیرغم اینکه در اوج تحریم های آمریکا هستیم، اما کمترین کمبود را داریم که نشان می دهد سیستم مدیریتی کشور با وجود همه نقصان ها توانسته از امکانات موجود استفاده حداکثری داشته باشد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان تحقق شعار «جهش تولید» را نیازمند عزم جدی مردم و مسئولان دانست و عنوان کرد: سال گذشته ۱۲ جلسه شورای برنامه ریزی استانی با ۵۱ مصوبه برگزار کردیم که طی دهه اخیر بی سابقه بوده است. همچنین طی سال ۹۸، ۱۰ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در استان برگزار شد و ۷۰ مصوبه داشت لذا امسال محور سیاست ها و برنامه های استان در شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی «جهش تولید» خواهد بود.
محمدی، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست قوانین مربوط به مالیات را برای حمایت از تولیدکنندگان بخش خصوصی اصلاح کنند و متذکر شد: امسال تمرکز ما بر روی پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصدی است که تا سال ۱۴۰۰ به نتیجه خواهد رسید.
تصویب ۴۱ پروژه اقتصاد مقاومتی گیلان در سال جاری
شراره کاووسی، دبیر شورای راهبری توسعه استان گیلان نیز، با بیان اینکه سال گذشته ۱۸ پروژه اقتصاد مقاومتی و ۵۳ زیرپروژه داشتیم، اظهار کرد: براساس آخرین گزارش عملکرد دستگاه ها، این ۱۸ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار