کارفرمایان صنعت سی.ان.جی تاکیدکردند که امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور خودکفا در تامین حامل های انرژی و صادرکننده بنزین و گاز طبیعی و گاز مایع به عنوان قدرت برتر و بلامنازع در منطقه تبدیل و در تراز انرژی نیز حرف اول در منطقه را بیان می کند.

به گزارش ایسنا، کارفرمایان صنعت سی.ان.جی بیانیه ای در حمایت از طرح های توسعه این صنعت جهت جایگزینی بنزین ارائه کرد که متن آن به شرح زیر است:
عرصه انرژی کشور پس از اجرای طرح های مهم تاریخی در وزارت نفت امروز سربلند از جلوگیری وابستگی و حقارت و عقب ماندگی های تامین و توزیع حامل های انرژی به مرز خودکفایی و استقلال در تولیدات داخلی رسیده است. در پرتو رویکرد مقام عظمای ولایت رهبر معظم انقلاب و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در حوزه انرژی، امروزه صنعتCNG و صنایع وابسته با بهره گیری از سرمایه انسانی خلاق، اندیشمندان و متخصصان متعهد، به مرحله شکوفایی و رشد توسعه صنعت سی ان جی ورود پیدا کرده است.
با اجرای درست "سه طرح ملی و استراتژیک صنعت سی ان جی" که شامل:
۱.طرح هوشمندسازی ۲۵۰۰ جایگاه سی ان جی (طبق مصوبه ۲۵/۱۲/۹۷ هیات وزیران)
۲.طرح پرداخت کارت اعتباری سوخت گاز (طبق مصوبه مرجع ملی صنعت CNG کشور)
۳.طرح پرداخت "۶۵۰۰ میلیارد تومان" کمک بلاعوض جهت گاز سوز نمودن یک میلیون و 464 هزار خودروی تاکسی – حمل و نقل عمومی ( طبق مصوبه شورای اقتصاد در آذر ماه ۹۸) در این راستا شاهد عظمت و پویایی این فرآورده عام المنفعه (با جایگزینی و عدم واردات بنزین ، اصلاح الگوی مصرف انرژی، بهینه سازی مصرف سوخت در کشور ) در مقابل جهانیان هستیم.
از آنجا که میهن عزیزمان ایران در بخش مخزن سازی دارای ۵ کارخانه با ظرفیت سالیانه مجموع یک میلیون عدد و در حوزه کمپرسور سازی دارای ۴ کارخانه با ظرفیت بیش از ۳۰۰ عدد سالیانه است و در صنعت خودروسازی توان تولید بیش از ۵۰۰ هزار خودروی دوگانه سوز در سال را دارا می باشد که اجرای این سه طرح ملی، موجبات" امنیت اقتصادی و توسعه پایدار" ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار