از قرار معلوم کیانو ریوز ۵۵ ساله برای اولین بار در ۲۰ سال گذشته به تصویر تنها و غمگین خود پایان داده، خبری که شادی زیادی در میان طرفداران این بازیگر مشهور هالیوودی به وجود آورده.
هفته ی گذشته در جریان مراسم هنری ای به نام LACMA Art and Film Gala که توسط برند گوچی برگزار شده بود، کیانو ریوز برای اولین بار، نه تنها بلکه به همراه یک زن به روی فرش قرمز یک مراسم قدم گذاشت. آن ها دست در دست هم در برابر دوربین ها حاضر شدند و طرفدارها این را تأییدی بر وجود رابطه ای عاشقانه میان آن دو دانستند.
این اتفاق بسیار تعجب برانگیز بود چون ریوز که همیشه سعی بر شخصی نگه داشتن زندگی خصوصی خود داشته، در تمام طول دوران فعالیت حرفه ای اش هرگز با زنان زندگی اش در هیچ مراسم فرش قرمزی شرکت نکرده.
البته پیش از این گمانه زنی هایی درباره ی ارتباط ریوز با تعدادی از زنان سلبریتی شده بود، از جمله سوفیا کاپولا و ساندرا بولاک، همبازی او در فیلم «سرعت» (Speed).
اوایل سال جاری میلادی بود که ریوز در مصاحبه ی تلویزیونی اش در شوی الن دیجنرس اظهار کرد در جریان ساخت فیلم «سرعت» علاقه ی گذرایی به بولاک پیدا کرده بود اما هرگز این مسأله را با خود او در میان نگذاشته بود. بولاک هم مدتی بعد در برنامه ی الن دیجنرس اظهار کرد که این علاقه از سمت او هم وجود داشته.
آخرین رابطه ی جدی کیانو ریوز با هنرپیشه ای به نام جنیفر سایم بود. این زوج در سال ۱۹۹۹ منتظر تولد دخترشان بودند که فرزندشان مرده به دنیا آمد. دو سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۱، جنیفر هم در حالی که ۲۸ سال سن داشت، در یک سانحه ی رانندگی جان خود را از دست داد.
تمامی این اتفاقات تراژیک زمانی رقم خود که کیانو تنها کمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری