«مقتدی صدر»، روحانی سرشناس و رهبر جریان صدر عراق در توییتی از مردم خواست به مدت ۳۰ دقیقه پس از نماز سجده کنند و خواستار نابودی ویروس خطرناک کرونا شوند.

آنچه دیگران می خوانند: عکس جذاب لیندا کیانی رابطه پنهانی بازیگر زن با سردار آزمون لو رفت / سفر مشکوک بهاره افشاری به سن پترزبورگ + عکس عکس جدید ساره بیات در اتاق گریم تیپ اسپرت امیرحسین آرمان عکس مهناز افشار و دخترش در حال خیابانگردی در روزهای قرنطینه
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
صدر امروز (سه شنبه) در این توییت نوشت که نماز جمعه آینده را در نجف به نیابت از افرادی که نمی توانند شرکت کنند، به جا می آورم. 
وی از همه مؤمنان خواست به مدت ۳۰ دقیقه پس از نماز جمعه سجده کنند و در دعا و راز و نیاز با پروردگار خواستار نابودی ویروس کرونا شوند.
رهبر جریان صدر ادامه داد که امروز ملزم است مردم را در جریان مسأله ای مهم قرار دهد که باید برای رفع بلا انجام شود و این وظیفه همه مردم جهان و تمام افرادی است که به خدا باور دارند.
صدر تاکید کرد که ملت عراق باید به انجام این مهم پایبند باشند و نباید کوتاهی کنند، بنابراین برای رفع بلای کرونا بلافاصله پس از نماز جمعه و پیش از نماز عصر ۳۰ دقیقه سجده و به درگاه خداوند تضرع کنند.
وی گفت که نماز جمعه آینده را به صورت فردی در نجف با برخی از مومنان و به نیابت از مومنانی که نمی توانند حاضر شوند، برپا می کنم و به همراه مردم به سجده می روم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار