قول مساعد استاندار تهران برای تکمیل ورزشگاه تیم سرخ پوشان پاکدشت

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
استاندار تهران گفت: با قول مساعد وزیر ورزش و با مشارکت استانداری مقرر شد برای تکمیل ورزشگاه تیم سرخ پوشان پاکدشت اعتبار ۸ میلیارد تومانی تخصیص پیدا کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران ، انوشیروان محسنی بندپی امروز در آئین بهره برداری از پروژه های ورزشی در خاتون آباد پاکدشت با اشاره به اهمیت ورزش اظهار داشت: امروزه ورزش یکی از مهم ترین جلوه های نشاط اجتماعی است و زمانی که یک ورزشکار موفق به افتخارآفرینی می شود همه ایرانیان فارغ از هر گرایش سیاسی خوشحال می شوند.
وی ادامه داد: وزارت ورزش در ابعاد مختلف اعم از ورزش قهرمانی و همچنین توسعه ورزش همگانی برنامه های جامعی ارائه کرده و امروز ورزش در سبد خانواده های تهرانی قرار دارد.
استاندار تهران بیان کرد: علی رغم همه کمبودها در شهرستان های استان تهران که به واسطه کمبود فضاهای ورزشی داریم اما با به راه افتادن نهضت توسعه فضاهای ورزشی این کمبودها در حال برطرف شدن است.
وزیر ورزش: کسب سهمیه المپیک 2020 یکی از اولویت های ورزشی سال 98 است
سلطانی فر: امیدوارم روند موفقیت های ورزشی در سال 98 ادامه داشته باشد
سومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری استان بوشهر آغاز شد
محسنی بندپی با اشاره به لزوم تکمیل ورزشگاه تیم سرخ پوشان پاکدشت گفت: با قول مساعد وزیر ورزش مقرر شد با مشارکت استانداری اعتبار 8 میلیارد تومانی برای تکمیل ورزشگاه تیم سرخ پوشان پاکدشت تخصیص یابد.
وی همچنین با اشاره به برنامه محوری برای توسعه فضاهای ورزشی در استان تهران عنوان کرد: خوشبختانه حرکت خوبی برای توسعه فضاهای ورزشی استان تهران آغاز شده که امید است با پیگیری و مساعدت مسئولان شاهد ارتقا سرانه های ورزشی در استان تهران باشیم.

سرخط اخبار