کمیته امداد امام خمینی (ره) امسال 170 هزار شغل در کشور ایجاد می کند

فارس نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۱
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با تأکید بر اینکه حمایت از محرومین و ایستادگی در برابر ظلم ستمگران و استکبار یک تکلیف قرآنی و اسلامی است، گفت: کمیته امداد متعهد شده است تا پایان سال جاری 170 هزار شغل در کشور ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، سید مرتضی بختیاری امشب در دیدار با امام جمعه، فرماندار و مسؤولان کاشمر و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان، با اشاره به اینکه امروز ما در شرایط بسیار حساسی قرار داریم، اظهار داشت: کمیته امداد به عنوان یک نهاد یادگار امام راحل است و ما همیشه از کمیته امداد به عنوان یک نهاد انقلابی نام می بریم.
وی با بیان اینکه در طول 40 سال گذشته خدمات ارزشمندی از جانب این نهاد انجام شده است، اظهار کرد: در دوره ریاست قبلی کمیته امداد با کارهای ارزشمندی که انجام شده، زمینه اعتماد وصف ناشدنی مردم در سراسر کشور و خیرین به کمیته امداد و عملکرد این نهاد افزایش یافته و این مهم امروز مسئولیت من و همکارانم را مضاعف کرده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، با تأکید بر اینکه رسالت اول ما این است که باید نهاد انقلابی را انقلابی حفظ کنیم، افزود: این نهاد انقلابی باید به گونه ای عمل کند که در گره گشایی از جامعه هدف که همان قشر محروم هستند، پرچم دار و الگو باشد.
بختیاری با اشاره به اینکه افتخارمان این است که به نام اسلام و انقلاب نوکری محرومین را داریم، بیان کرد: اگر بتوانیم در سطح جهانی درست اطلاع رسانی کنیم، یک شیفتگی و جاذبه ای ایجاد می کند و نشان می دهد که ما نسبت به همنوعان خودمان این گونه عمل می کنیم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه در شرایط حساسی که هم انقلاب از ما انتظار دارد و هم معارف قرآنی چنین تبیینی دارند، نمی توانیم در برابر مشکلات همنوعان خودمان بی تفاوت باشیم، یادآور شد: اگر نسبت به همنوعان نیازمند بی تفاوت شدیم، باید به مسلمانی خودمان شک کنیم، بنابراین در پیکره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار