رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان خمینی شهر گفت: طی چند روز آینده محدودیت هایی را در ورودی شهر درچه از سمت آتشگاه خواهیم داشت که این محدودیت ها برای عملیات حفاری شرکت های گاز و آب و فاضلاب در چهارراه شهید مطهری این شهر است.

مهدی پاک روان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خمینی شهر اظهار داشت: طی چند روز آینده محدودیت هایی را در ورودی شهر درچه از سمت آتشگاه خواهیم داشت که این محدودیت ها برای عملیات حفاری شرکت های گاز و آب و فاضلاب در چهارراه شهید مطهری این شهر است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان خمینی شهر افزود: مسیرهای جایگزین برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در این منطقه در نظر گرفته شده است که بر اساس اعلام کار مدیران طرح و طبق پیش بینی ها، محدودیت های ایجاد شده در روزهای جمعه یا شنبه آینده پایان می پذیرد؛ هرچند در خیابان های مسیر حفاری مانند خیابان آیت الله درچه ای و شهید مطهری این محدودیت ها تا پایان طرح ادامه خواهد داشت.
وی در پایان گفت: توصیه می کنیم که مردم حتی الامکان از مسیرهای جایگزین استفاده کنند و صبر و حوصله بیشتری در عبور از این منطقه و طرح های ترافیکی داشته باشند.
به گزارش فارس، فارس طرح های مذکور در جهت تقویت لوله ها و اتصالات گاز و آب شهرستان خمینی شهر انجام می گیرد. رسیدن این طرح به چهار راه شهید مطهری درچه باعث ایجاد ترافیک های سنگین در ورودی شهر درچه از سمت خمینی شهر شده است.
این چهار راه مسیر مواصلاتی بین خمینی شهر به اصفهان، نجف آباد به اصفهان و فلاورجان به خمینی شهر است و با وجود این که این چهار راه بار ترافیکی و حتی ترانزیتی سنگینی را بر دوش می کشد اما خیابان های منتهی به آن از عرض مناسبی برخوردار نیست.

سرخط اخبار