بانک قرض الحسنه مهر ایران جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام را دریافت کرد

شعار سال دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷
نهمین کنفرانس تجارت سرمایه گذاری جهان اسلام، در حالی از سوی سازمان همکاری های اسلامی در شهر کوآلالامپور، پایتخت کشور مالزی برگزار شد که در فهرست چهره ها و مجموعه های معرفی شده به عنوان نخبگان جهان اسلام، یک نام از ایران دیده می شود.بانک قرض الحسنه مهر ایران برای کمک به رونق تولید و بانکداری اسلامی، جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام را دریافت کرد.

شعار سال: بانک قرض الحسنه مهر ایران برای کمک به رونق تولید و بانکداری اسلامی، جایزه نخبه اقتصادی جهان اسلام را دریافت کرد.
 نهمین کنفرانس تجارت سرمایه گذاری جهان اسلام، در حالی از سوی سازمان همکاری های اسلامی در شهر کوآلالامپور، پایتخت کشور مالزی برگزار شد که مانند دوره های گذشته این رویداد، در فهرست چهره ها و مجموعه های معرفی شده به عنوان نخبگان جهان اسلام، یک نام از ایران دیده می شود.
این کنفرانس با حضور وزیر تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان کشور مالزی، محمد راجا طلیب فرزند داتو راجا عبدالله، بنیانگذار و مؤسس این رویداد، به عنوان رییس این کنفرانس، مرضیه افخم سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مالزی، سرمایه گذاران، مشارکت کنندگان نمایشگاه تجارت سرمایه گذاری جهان اسلام، تجار، بازرگانان و نمایندگان بخش خصوصی، آغاز به کار کرد.
در افتتاحیه این کنفرانس، به رسم هر ساله این رویداد، تعدادی چهره تأثیرگذار و یا سازمان پیشرو و برتر جهان اسلام که در سال های اخیر در زمینه های مختلف، فعالیت های شاخص و اثربخشی در جهان داشته اند، به عنوان نخبگان جهان اسلام معرفی شده و جایزه The jewels Muslim World Award 2019 را از دست وزیر تجارت داخلی و امور مصرف کنندگان مالزی دریافت کردند.
در نهمین دوره این رویداد، 6 چهره حائز دریافت این جایزه شدند. امسال نیز مانند دوره های گذشته، یک نام از جمهوری اسلامی ایران در این فهرست دیده می شود. در این دوره، بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل فعالیت های شایان توجه اقتصادی، اجتماعی، اثرگذاری در رونق تولید و صنعت، اشتغالزایی و ترویج بانکداری اسلامی، حائز دریافت این عنوان شده و این جایزه به دکتر مرتضی اکبری، ...

سرخط اخبار