انتقال بزرگ به ترکیه نهایی شد

لوگوی فرارو فرارو . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۹:۲۰
هافبک آلمانی پیشین تیم های فوتبال رئال مادرید و آرسنال به طور رسمی به فنرباغچه پیوست.

باشگاه فنرباغچه ترکیه عصر امروز (یکشنبه) با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کرد بر سر انتقال مسعوت اوزیل به جمع زرد و لاجوردی پوشان استانبول به توافق رسیده و این بازیکن با قراردادی قطعی به این تیم ترکیه ای خواهد پیوست.
اوزیل 32 ساله اخیر گفته بود: دو کشور هستند که پیش از بازنشستگی ام می خواهم در آنجا فوتبال بازی کنم؛ یکی ترکیه و دیگری آمریکا. اگر به ترکیه بروم، تنها به فنرباغچه خواهم رفت. در آلمان به عنوان هوادار فنرباغچه بزرگ شدم. هر فرد دورگه آلمانی - ترکیه ای که در آلمان زندگی می کند از تیمی در ترکیه حمایت می کند و من طرفدار فنرباغچه بودم. فنرباغچه همانند رئال مادرید و بزرگترین باشگاه ترکیه است.
او که قراردادش با آرسنال تا پایان فصل جاری اعتبار داشت، با جدایی زودهنگام از این تیم حالا فوتبالش را در ترکیه، زادگاه آبا و اجدادی اش دنبال خواهد کرد. این هافبک آلمانی در سال 2013 بود که از رئال مادرید به این تیم انگلیسی پیوست و در 254 بازی برای توپچی های لندن به میدان رفت و 44 گل نیز به ثمر رساند.
هافبک پیشین آلمان که سابقه بازی در تیم های شالکه، وردربرمن و رئال مادرید را در کارنامه اش دارد،  گفته می شود قراردادی سه و نیم ساله با فنرباغچه امضا و خود را تا سال 2024 به زرد و لاجوردی پوشان استانبول متعهد خواهد کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.