جمع آوری بنرهای استقبال از سفر رئیس جمهور در کردستان +فیلم

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱
با لغو سفر رئیس جمهور به کردستان، بنرهای تبلیغاتی این سفر از سطح شهر جمع آوری شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، رئیس جمهور در راستای ادامه سفرهای استانی، این هفته قصد سفر به استان های غربی کشور همچون کردستان و کرمانشاه را داشت که برودت هوا و ناپایداری وضعیت جوی این سفر را لغو و به زمان دیگری موکول کرد.
این در حالی است که از چند روز قبل تدارک استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت در این استان ها دیده شده بود و حامیان دولت تدبیر و امید برای حضور حسن روحانی و کابینه دوازدهم در سنندج از قبل برنامه ریزی کرده و حتی اقدام به تبلیغات محیطی همچون نصب بنر و پوستر در سطح شهر کرده بودند که با لغو این سفر، این تبلیغات که برای آن هزینه زیادی نیز شده بود از سطح شهر جمع آوری شد.
استاندار کردستان روز یکم اردیبهشت ماه از سفر رئیس جمهور و برخی از اعضای هیئت دولت به این استان خبر داد و از مردم برای استقبال از روحانی دعوت به عمل آورد.
بهمن مرادنیا هدف از سفر رئیس جمهور به استان را شتاب بخشی بر روند همه جانبه توسعه کردستان عنوان کرد و افزود: در این سفر پروژه های متعددی در زمینه اقتصادی، زیربنایی آماده افتتاح و بعضاً عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
واکنش عضو مجمع نمایندگان به سفر رئیس جمهور به کردستان؛ "صفردرصد" از مصوبات سفر قبلی روحانی اجرایی شده است
دلیل لغو سفر رئیس جمهور به استان کردستان اعلام شد
اختصاصی| سفر رئیس جمهور به استان کردستان لغو شد
دلیل لغو سفر روحانی به کردستان چه بود؟
در همین حال؛ به گفته نماینده مردم مریوان در مجلس، حامیان دولت دوازدهم برای حضور مردم در سخنرانی روز چهارشنبه رئیس جمهور در سنندج به تبلیغات پرداختند اما به علت وضعیت نامناسب جوی این سفر لغو ...